scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କନସର୍ଟରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ମାଇକ୍‌ରେ ମାରିଲେ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ, ପରେ ଫୋନ୍‌ ଛଡାଇ ଫିଙ୍ଗି ଦେଲେ

12/02/2024 at 1:37 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୨।୦୨: ଗାୟକ ତଥା ଟିଭି ହୋଷ୍ଟ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ।  ତାଙ୍କ ରାଗିବା ଯୋଗୁ ଅନେକ ଥର ଖବରରେ ରହିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପୁଣି କିଛି କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ଦ୍ଵାରା ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆଦିତ୍ୟ ଭିଲାଇରେ ଏକ ଲାଇଭ୍ କନ୍ସର୍ଟରେ ପରଫମାନ୍ସ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। କନସର୍ଟ ସମୟରେ ଆଦିତ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଫୋନ୍ ଛଡ଼ାଇ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କର ଏହି ବ୍ୟବହାରକୁ ଦେଖି ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏକ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଇଭେଣ୍ଟ୍ ଆୟୋଜନ କରୁଥିବାବେଳେ, ଆଦିତ୍ୟ ପ୍ରଥମେ ମାଇକ୍ ସହିତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହାତକୁ ଜୋରରେ ଆଘାତ କରିଥିଲେ, ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ଛଡ଼ାଇ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ । ଯେଉଁ ଯୁବକ ଉପରେ ଆଦିତ୍ୟ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ, ସେ ସଙ୍ଗୀତ କନସର୍ଟ ସମୟରେ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ, ଆଦିତ୍ୟ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିନଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଉପରେ ରାଗିଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଆଦିତ୍ୟ ସେଠାରୁ ଚାଲିଗଲେ ଏବଂ ପୁଣି ଗୀତ ଗାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ଆଦିତ୍ୟ କାହିଁକି ଏପରି କଲେ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ।

ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି – ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆଦିତ୍ୟ ମଧ୍ୟ ରାୟପୁର ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ, କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କ ଆଚରଣକୁ ବହୁତ ଭୁଲ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି ।  ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ସେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ସେ କ’ଣ ପାଇଁ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ଲୋକର ଫୋନକୁ ଫିଙ୍ଗିବାକୁ ସାହାସ କେମିତି ହେଲା।  

   Related Posts