ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ORHDC ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା, IAS ବିନୋଦ କୁମାରଙ୍କ ସହ ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଲେ ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ଜଜ୍‌
  • ||
  • ଫିରୋଜାବାଦରେ ଛାତିଥରା ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ପରିବାରର ୬ଜଣ
  • ||
  • କୁହୁଡ଼ି ନେଲା ଜୀବନ; ରାସ୍ତା ଦେଖାନଯିବାରୁ ବସ୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ ଜୀବନ
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅବିନାଶ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ, ସୁପ୍ରିମ ଅଟୋ ମୋବାଇଲ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ହେଲେ ଅବିନାଶ
  • ||

ସୁଟିଂ ଅଧାରେ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ଝଟକା, ହଠାତ୍‌ ନିଜର ଫି’ ବଢାଇଲେ ପ୍ରଭାସ

22/06/2022 at 1:40 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨।୦୬ : ପ୍ରଭାସଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ଆଦିପୁରୁଷ’କୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ରାମାୟଣଙ୍କ କାହାଣୀକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ରୂପରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରାମ, ରାବଣର ଅବତାରକୁ ଏକ ବଡ଼ ଭୂମିକାରେ ଦେଖାଯିବ। ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ, ହଠାତ୍‌ ମଝିରେ ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ପରେ ଫିଲ୍ମର ବଜେଟ୍ ଗଡବଡ ହୋଇପାରେ ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂର ଅଧାରୁ ଅଧିକ ସରିଯାଇଛି। କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ପ୍ରଭାସ ତାଙ୍କ ଫି ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ଲାଇଫରେ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରଭାସ ତାଙ୍କ ଫି’କୁ ୧୨୦ କୋଟି ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ପରେ ନିର୍ମାତାମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଫି’ ୯୦ ରୁ ୧୦୦ କୋଟି ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଥିଲା।

କାରଣ ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଏହି ଫି ବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହୋଇଛି । ତାଙ୍କର ପୂର୍ବ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ରାଧେ ଶ୍ୟାମ’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏକ ଫ୍ଲପ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଫି’ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ହେବା ନେଇ ନିର୍ମାତାମାନେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟେ ସୈଫ୍‌ ଅଲି ଖାନ ଆଦିପୁରୁଶ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରାବଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ଏଭଳି ଫିଲ୍ମକୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଟିଭି ଶୋ’ କିମ୍ବା ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇନାହିଁ । କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଦିପୁରୁଷ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ମଧ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିଲିଜ୍ ହୋଇନାହିଁ ।

   Related Posts