Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ମୁମ୍ବାଇ ରାସ୍ତାରେ ଅଟୋବାଲାଙ୍କୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିଲେ ଅଦା ଶର୍ମା, ମାଗିଲେ ସୁରକ୍ଷାର ପ୍ରତିଶୃତି

11/08/2022 at 9:13 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧।୦୮: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଦା ଶର୍ମା। ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ହସ ଏବଂ ନଟ୍‌ଖଟ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି କିଛି କରିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ଆଖିରେ ଦେଖି ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ବଲିଉଡରେ ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଅଦା ଶର୍ମା ଯେତେବେଳେ ବି ପରଦାରେ ଆସନ୍ତି। ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଦିୱାନା କରନ୍ତି।

କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଅଦା ରାସ୍ତାରେ ଆସି ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ରାଖୀ ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର କୌନଶି ଭାଇ ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ସେ ନିଜେ ରାସ୍ତାରେ ରାକ୍ଷାବନ୍ଧନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅଦା ମଧ୍ୟ ଏହି ଅଟୋୱାଲାଙ୍କ ଠାରୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା ନେଇଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଆମେ ଝିଅମାନେ କେବଳ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ମୁମ୍ବାଇର ରାସ୍ତାରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବା । ଆମେ ଝିଅମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ, ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

ଅଦା ଶର୍ମାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କମ୍ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଧିକ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଅଦା ଶର୍ମା । ଦକ୍ଷିଣ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଭିନେତା ଅଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ସହ ପରଦାରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଅଦା ଶର୍ମା ନିଜ ଭିତରେ ବେଶ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଏବଂ ବହୁ ପ୍ରତିଭାବାନ । ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରତିଦିନ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜର ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଉଥାନ୍ତି।

   Related Posts