AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ମରି ନାହାନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବୀଣା କପୁର, ପୁଅ କହିଲେ-ମୁଁ ମୋ ମା’କୁ ମାରି ନାହିଁ…

16/12/2022 at 8:30 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୬।୧୩: ନିକଟରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବୀଣା କପୁରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଚାରିଆଡେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଖବର ଆସିଥିଲା କି ତାଙ୍କ ପୁଅ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ମାରିକି ଫୋଫାଡି ଦେଇଥିଲା। ତେବେ ଏହି ଖବରରେ ଏକ ମୋଡ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଗୁଜବ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମଗ୍ର ଖବର ବିଷୟରେ।

ନିକଟରେ ଜୁହୁ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ​​ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜ ପୁଅ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ବୀଣା କପୁର ଏବଂ ପୁଅର ସଚିନ କପୁର ବୋଲି କୁହାଯାଇଥିଲା। କିଛି ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବୀଣା କପୁରଙ୍କ ହତ୍ୟାକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ନା ନା ପ୍ରକାରର କଥା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ବୀଣା କପୁର ହୋଇଥିବାରୁ ଏହି ଗୁଜବ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବ୍ୟାପିଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମିଥ୍ୟା ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବା ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି।

ଏନେଇ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମିଥ୍ୟା ଗୁଜବ କାହିଁକି ନା ମୁଁ ଜୀବିତ ଅଛି, ଏହି ମିଛ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ମୋତେ କାମ ବନ୍ଦ ମିଳିବା ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ବୀଣା କପୁରଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ଚଢା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଖବର ପ୍ରଚାର ହେବା ମାତ୍ରେ ସେ ଅନେକ କଲ ଆସିଥିଲା। ଯେ ମୁଁ ମୋର ମାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି। ମୁଁ ମୋ ମାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ଖବର ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇଗଲି । ହାତ ଯୋଡି ଅନୁରୋଧ କରୁଛି କି ମୋ ମା ଜୀବିତ ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ନାହିଁ ।

   Related Posts