suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼, ଛାତିରେ ବାଜିଛି ଗୁଳି
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଭାରତ ଛାଡି ଦୁବାଇରେ ରହିଲେଣି ଏରିକା, ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କହିଲେ ଏମିତି

29/12/2022 at 2:59 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୯।୧୨: ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏରିକା ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ୍‌ । ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଉଭୟ ଖରାପ ଏବଂ ଖୁସି ଖବର ଅଛି । ଭଲ ଖବର ହେଉଛି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ତାରକା ହେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପଟେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତ ଛାଡି ଦୁବାଇ ଯିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଏରିକା ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍ ନିଜେ ଏକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ଏରିକା ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ଦୁଇଟି ଘର ଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର କାମ ଥିଲା, ସେ ଭାରତରେ ରହୁଥିଲେ, ଏବେ ତାଙ୍କର କାମ ନାହିଁ, ସେ ଦୁବାଇରେ ରହୁଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଭାବୁଛି ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ଟର୍ଣ୍ଣି ପଏଣ୍ଟ ଆସେ। ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ନୂଆ ଜିନିଷ ଅନ୍ୱେଷଣ କରିବାକୁ, ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଜୋନ୍ ଖୋଜିବାକୁ ଏବଂ ନିଜ ଜଗତ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ ମୁଁ ଭାରତକୁ ଫେରିବି କି ଅନ୍ୟ ଦେଶକୁ ଯିବି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁବାଇ ମୋର ଘର। ” ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ କେହି ଅଭିନୟ ଲାଇନ୍‌ରୁ ନୁହଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଡେଲିଂ ପ୍ରତି ରୁଚି ରଖିଥିଲେ। ପରେ ସେ ଅଭିନୟ ଜଗତକୁ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ।

ଏରିକା ଅନେକ ଟିଭି ସୋ ଏବଂ ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ୨୦୧୦ ରେ ଏକ ମଡେଲ୍ ଭାବରେ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଅନେକ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଦମ୍‌ ଦେଖାଇଛନ୍ତି । ପରେ ଟେଲି ସିରିଏଲ ‘କୁଚ୍ ରଙ୍ଗ ପ୍ୟାର୍ କେ ଏସେ  ଭୀ’ରୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ‘କସୋଟି ଜୀନ୍ଦେଗୀ କି’ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

   Related Posts