scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ରଣବୀରଙ୍କୁ ବିବାହ ପରେ ଏହି ପ୍ରଫେସନରେ ପାଦ ଦେଲେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କଲେ ବଡ ଘୋଷଣା

24/05/2022 at 8:56 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪।୫: ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବେ ତାଙ୍କ ହଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ହାର୍ଟ ଅଫ ଷ୍ଟୋନ’ର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ନିଜ ପ୍ରତିଭାର ଜଲଓ୍ବା ଦେଖାଇବା ପରେ ଆଲିଆ ଏବେ ନିର୍ମାତା ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସରେ ନିର୍ମିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଡାର୍ଲିଙ୍ଗସ୍’ରେ ନଜର ଆସିବେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଏକ ବଡ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ।

ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ରେଡ୍ ଚିଲିଜ୍ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ଇଟର୍ନଲ ସନ୍‌ସାଇନ୍‌ ପ୍ରଡକ୍ସନରର ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମିତ ହେଉଛି ଫିଲ୍ମ ‘ଡାର୍ଲିଙ୍ଗସ୍’ । ଏହାର ରିଲିଜକୁ ନେଇ ଫ୍ୟାନ୍ସ ବେଶ୍ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଶେଫାଲୀ ଶାହା, ବିଜୟ ବର୍ମା ଏବଂ ରୋଶନ ମାଥ୍ୟୁ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେହି ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟମାନଙ୍କର ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, କେହି ଜଣେ ଆଲିଆଙ୍କୁ ପଚାରୁଛନ୍ତି କି ତୁମ ଫିଲ୍ମ ‘ଡାର୍ଲିଙ୍ଗସ୍’ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ରିଲିଜ୍ ହେଉଛି କି ? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ସେ ଗୋଳମାଳିଆ ଉତ୍ତର ଦେଉଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କୁ ସମାନ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଏ । କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ ଏହାକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରନ୍ତି । ତେବେ ଭିଡିଓର ଶେଷରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୁଏ ଯେ, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଡାର୍ଲିଙ୍ଗସ୍’ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପୋଷ୍ଟ କରି ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଦେଖା ହେବ ।’ ଜସ୍ମିତ କେ. ରିନ୍ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts