ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟରର ସେହି ବଡ ଭୁଲ୍, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ରହିଛି ଅବସୋସ

21/12/2020 at 1:52 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧।୧୨: ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ପାଇଁ ସେ ବେଶ୍ ଜଣାଶୁଣା । ଆଜି ତାଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ । ସେ ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ନାନା ଉତ୍ଥାନପତ୍ତନ ସେ ଦେଖିଛନ୍ତି । ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କର ଯେଉଁ ଅନ୍ଦାଜ ୯୦ ଦଶକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା ତାହା ଏବେ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନାହିଁ । କିଛି କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଅତିଥି ଭାବେ ଅନେକ ଥର ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଡକାଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ତାଙ୍କର ଆଉ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନାହିଁ । ଏମିତିରେ ମନକୁ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସେ ଯେ ଏମିତି କଣ ହେଲା ଯେ ୯୦ ଦଶକ ପରେ ଅଚାନକ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ଠପ୍ ହୋଇଗଲା ।

aajtak

ଏବେ ଯେଉଁ ପ୍ରଶ୍ନ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନକୁ ଆସୁଛି ଗୋବିନ୍ଦା ତାର ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ସେ ନେପୋଟିଜିମ୍‌କୁ ବିରୋଧ ତ କରିନଥିଲେ ମାତ୍ର ବଲିଉଡ୍‌ର ଅନେକ ପାଓ୍ବାର ସେଣ୍ଟର ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ସେ ସ୍ବୀକାର କରିଥିଲେ ଯେ, କୌଣସି ବଡ ଗ୍ରୁପ୍ ସହ ନ ଯୋଡି ହେବା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇଥିଲା । ଯଦି ସେ କୌଣସି ବଡ ହାଉସ୍ ସହ ଯୋଡି ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତେ ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ ତାଙ୍କୁ ଏବେ ଫିଲ୍ମ ମିଳୁଥାନ୍ତା । ସେ କହିଥିଲେ ବଲିଉଡ୍ ଏକ ବଡ ପରିବାର । ଯଦି ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ମିଳିମିଶି ଚଳୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲରେ ରହିପାରିବେ । ଯଦି ଆପଣ ସେହି ପରିବାରର ଅଂଶ ତେବେ ଆପଣ ଭଲ କାମ ପାଇବେ ।

ଗୋବିନ୍ଦା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଭାବନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ଖରାପ ସମୟରେ ଅନ୍ୟମାନେ ତାଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ବଢାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଉଠିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆହୁରି ଅଧିକ ସମସ୍ୟା ଭିତରକୁ ଟାଣି ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡେଭିଡ୍ ଧାୱନଙ୍କ ସହ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ମନୋମାଳିନ୍ୟ କାହାରିକୁ ଲୁଚିନାହିଁ । ଯେଉଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସହ ଗୋବିନ୍ଦା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ସମସ୍ତ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସହ କାମ କରି ସେ ନିଜ ପାଇଁ ସୁପରଷ୍ଟାର ଆଖ୍ୟା ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି । ଗୋବିନ୍ଦା ଡେଭିଡ୍ ଧାୱନଙ୍କ ସହ ଶୋଲା ଏବଂ ଶବନମ୍, କୁଲି ନଂ ୧, ସାଜନ ଚଲେ ସସୁରାଲ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts