ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

କରୋନାକୁ ମାତ ଦେଇ ୫୫ ଦିନପରେ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହେଲେ ଅନିରୁଦ୍ଧ ଦଭେ, ଡାକ୍ତରମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର କଲେ ଭାବୁକ ପୋଷ୍ଟ

25/06/2021 at 5:21 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୬: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଅଭିନେତା ଅନିରୁଦ୍ଧ ଦଭେ କରୋନାକୁ ପରାସ୍ତ କରି ଶେଷରେ ୫୫ ଦିନ ପରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଡକ୍ଟର ସି ଟିମ୍ ସହ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଅନିରୁଦ୍ଧ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଥିବା ଫଟୋରେ ସେ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଗେଟ୍ ବାହାରେ ଧଳା କୁର୍ତ୍ତା ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପୁରା ଟିମ୍ ସହିତ ପୋଜ୍ ଦେଇଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – “ବହୁତ ଭାବପ୍ରବଣ ମୁହୂର୍ତ୍ତ .. ୫୫ ଦିନ ପରେ ମୁଁ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇଛି। ଭଲ ପାଇବା ଅନୁଭବ କରୁଛି। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ଅକ୍ସିଜେନ୍ ନାହିଁ .. ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ନିଜ ନିଶ୍ୱାସ ନେଉଛି।”

ଅନିରୁଦ୍ଧ ଏକ ୱେବ୍ ସିରିଜର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଭୋପାଳ ଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ହୋଇଥିଲେ । କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ୨୩ ଏପ୍ରିଲରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କୌଣସି ଉନ୍ନତି ନ ଦେଖି ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କ ଆଇସିୟୁକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲେ। ଅନିରୁଦ୍ଧ ପଜିଟିଭ୍ ହେବାପରେ ଏକ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଦେଇଥିବା ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଥିଲେ ସେ ଭୋପାଳର ଏକ ହୋଟେଲରେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ସ୍ଥିତି ଭଲ ନୁହେଁ ଏବଂ ଏହି ରୋଗକୁ ଗୁରୁତର ସହ ନିଆଯିବା ଆବଶ୍ୟକ’।

   Related Posts