scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପାକିସ୍ତାନ ବିରୋଧରେ ହୋଇପାରେ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ : ସଂକେତ ଦେଲେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂ

29/09/2018 at 2:14 PM

ମୁଜାଫରପୁର ୨୯/୯ : ପାକିସ୍ତାନ ବିରୋଧରେ ଭାରତ ବଡ ଧାରଣାର ପଦକ୍ଷେପ ନେଇପାରେ ବୋଲି କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂ ସଂକେତ ଦେଇଛନ୍ତି | ତେବେ ସେ କୌଣସି କଥା ସିଧାସଳଖ କହିନାହାନ୍ତି | ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ବିଏସଏଫ ଯବାନଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ରାଜନାଥ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆମର ବିଏସଏଫ ଯବାନ ସହ ଯେଉଁ ବର୍ବରତା ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ତାହା ଅସହ୍ୟ | ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଭାରତ ସରକାର କଠୋର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି | ଭାରତ ସରକାର ତାଙ୍କ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଲେଣି | ଅତି ଶୀଘ୍ର ଲୋକେ ଦେଖିବେ କଣ ହେଉଛି ବୋଲି ରାଜନାଥ କହିଛନ୍ତି |
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ପାକିସ୍ତାନ ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଭାରତୀୟ ସେନା ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ କରିଥିଲା | ୪୦ ରୁ ଅଧିକ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ମାରିଥିଲା ଭାରତୀୟ ସେନା |
ମୁଜାଫରନଗର ଶୁକ୍ରତୀର୍ଥ ଠାରେ ରାଜନାଥ ସିଂ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସୈନିକ ସଂସ୍ଥାର ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ପାକିସ୍ତାନ ତାର ସଇତାନି କାରବାର ବନ୍ଦ କରୁନାହିଁ ବୋଲି ସୂଚାଇ ରାଜନାଥ ତାର ଉଦାହରଣ ଉପସ୍ଥାପନା କରିଥିଲେ | ପ୍ରଥମେ ଗୁଳି ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ସୈନିକମାନଙ୍କୁ କୁହାଯାଇସାରିଛି | ତେବେ ସୀମା ସେପଟୁ ଯଦି ଗୁଳି ଚାଲିଲା ତାହେଲେ ଆମପଟୁ ଗୁଳି ବର୍ଷା ଆଉ ବନ୍ଦ ନ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିବା ସେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି |

   Related Posts