oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

ଶୋଇଥିଲେ ଜଗିଥିବା ପୁଲିସ, ଚମ୍ପଟ ମାରିଲା ଆଇସିୟୁରେ ଥିବା କଏଦୀ

11/01/2020 at 5:25 PM

କଟକ ୧୧।୦୧ – –ପୁଣି ପୋଲିସକୁ ଚକମା ଦେଇ ଏସ.ସି.ବି ମେଡିକାଲ ଟ୍ରମା ଆଇସିୟୁର ଚମ୍ପଟ ମାରିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ।ଜଗତସିଂହପୁର ରଘୁନାଥ ଥାନା ପୋଲିସ ଦ୍ବାରା ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଲୋକ ସାହୁ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଗତ ୫ ତାରିଖରେ ଏସ.ସି.ବି ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ଭୋରୁ ସେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି। ଏନେଇ ମଙ୍ଗଳାବଗ ଥାନା ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଭିଓ୧-ପ୍ରଥମେ ଥାନାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଓ ପରେ ଚିକିତ୍ସିତ ଅବସ୍ଥା ରେ ପୋଲିସ କୁ ଚକମା ଦେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ।ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ଜଗତସିଂହପୁର ରଘୁନାଥ ଥାନା ପୋଲିସ ଦ୍ବାରା ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଆଲୋକ ସାହୁ।ଏକ ଚୋରି ଘଟଣାରେ ଗତ ୪ ତାରିଖରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ରଘୁନାଥପୁର ଥାନା ପୋଲିସ।.ଆଉ ସେହିଦିନ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଥାନା ପାଇଖନାରେ ଥିବା ଫିନାଇଲ ପି ଦେଇଥିଲା।ଏହା ପରେ ଗୁରତ୍ବର ଅବସ୍ଥଆରେ ଏସ.ସି.ବି ର ଟ୍ରମା ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।ତେବେ ଆଜି ଭୋରୁ ଟ୍ରମା ଆଇସିୟୁରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଶୋକ ସାହୁ।

ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତ କୁ ଏସ.ସି.ବି ଓ ଏହାର ଆଖ ପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ବହୁ ଖୋଜା ଖୋଜି କରିଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ପୋଲିସ କୌଣସି ପତ୍ତା ପାଇ ନାହିଁ।ତେବେ ଫେରାର ନେଇ ରଘୁନାଥ ଥାନା ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳାବାଗ ଥାନା ରେ ଏକ ଏତଲା ଦୟର ହୋଇଛି।ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଗିବା ପାଇଁ ରଘୁନାଥପୁର ଥାନା ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ଶୋଇ ପଡିଥିବା ଦେଖି ଏହାରୁ ସୁଯୋଗ ନେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣା ପଡିଥିବା କହିଛନ୍ତି ଡିସିପି।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଲୋକ ସାହୁ କୁ ଆଜି ମେଡିକାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି।.

   Related Posts