ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରି ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ ବିବାହିତ ଯୁବକ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

12/03/2020 at 4:13 PM

କଳାହାଣ୍ଡି ୧୨।୩: ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରି ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ ବିବାହିତ ଯୁବକ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାଇଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ନାବାଳିକା ଭଉଣୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରିଥିବା କାରଣରୁ ଯୁବକଙ୍କ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ଭାଇ । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ନାବାଳିକା ଭଉଣୀଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହଘେରକୁ ନେଇଛି ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା କୋକସରା ଥାନା ଜଲତାମୁଣ୍ଡା ଗାଁରେ ଘଟିଥିଲା ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଗତ ୧୦ ତାରିଖରେ ଯୁବକଙ୍କ ଶବ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା । ମୃତ ଯୁବକ ନକୁଳ ତାଣ୍ଡିଙ୍କ ସହ ପୋଡଶୀ ନାବାଳିକାଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ଫଳରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଭାଇ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦିଗନ୍ତ ପୂଝାରୀଖୁ ଗିରଫ କରିଛି । ନାବାଳିକା ଭଉଣୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଶବ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାରେ ସହଯୋଗ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜୁଭେନାଇଲ କୋର୍ଟରେ ପୋଲିସ ହାଜର କରିବା ନେଇ ସୂଚନା ରହିଛି ।

   Related Posts