scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବୁଲାଣିରେ ଓଲଟିଲା ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌, ଜଣେ ଗୁରୁତର

7/03/2021 at 9:17 PM

ଆଠଗଡ଼, ୦୭/୦୩: ବାଙ୍କୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଦଳୀ ବାଡ଼ି ବନଦୁର୍ଗା ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ଏକ ଚାଉଳ ବୋଝେଇ ପିକ୍ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ ଓଲଟି ପଡିବାରୁ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଗୁରୁତର ଆହତଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଆଠଗଡ଼ ଏବଂ ପରେ କଟକ ବଡ଼ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି ।

ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଆଠଗଡ଼ ଷ୍ଟାଡିୟମ ପଛପଟେ ଥିବା ଶ୍ରୀୟା ଟ୍ରେଡର୍ସରୁ  ୬୮ ବସ୍ତା ଚାଉଳ ବୋଝେଇ କରି ଏକ ପିକ୍ ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ ନଂ ଓଡି-୦୬-କେ-୯୭୧୪ ବାଙ୍କୀ ଅଞ୍ଚଳର ଦୁର୍ଗା ପୁର ଅଙ୍ଗନୱାଡି କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଯାଉଥିଲା । ତେବେ ଦୃତ ଗତିରେ ଯାଉଥିବା ଏହି ଗାଡିଟି ଵନଦୁର୍ଗା ଠାକୁରାଣୀ ମନ୍ଦିର ବୁଲାଣିରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟି ପଡିଥିଲା । ଫଳରେ ଗାଡ଼ିରେ ଯାଉଥିବା ଶ୍ରମିକ ବାପୁଜୀ ସ୍ଵାଇଁ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।

ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ତାଙ୍କୁ ୧୦୮ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ପ୍ରଥମେ ଆଠଗଡ଼ ଏବଂ ପରେ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ କଟକ ବଡ଼ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି । ଖବର ପାଇ ସରଣ୍ଡା ଫାଣ୍ଡି ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ରାସ୍ତା ଉପରୁ ଗାଡି ହଟାଇବା ପରେ ଏହି ରାସ୍ତା ରେ ଗାଡ଼ି ଚଳାଚଳ ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଥିଲା ।

ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଗାଡିଟିର ଫିଟନେସ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାଗଜ ପତ୍ର ଠିକ ନଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ତେବେ ଏ ଭଳି ବିନା ସଠିକ୍ କାଗଜ ପତ୍ରରେ କିଭଳି ଅଙ୍ଗନୱାଡି କେନ୍ଦ୍ର ମାନଙ୍କୁ ଚାଉଳ ଯୋଗାଣ ହେଉଛି ତାହା ସାଧାରଣରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

   Related Posts