scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଯୁବକଙ୍କ ଦୌରାତ୍ମ୍ୟ, ରାସ୍ତାରୁ ଅଫିସ ଯାଏଁ ମହିଳା ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାରଙ୍କୁ ବି ଛାଡିଲେଣି, ଗାଳିଗୁଲଜ ସହ…

8/01/2023 at 6:34 PM

ଭଦ୍ରକ: ଅସାମାଜିକ ଯୁବକଙ୍କ ଦୌରାତ୍ମ୍ୟ, ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଅଫିସ ଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବି ଛାଡିଲେ ନାହିଁ। ଗାଳିଗୁଲଜ ସାଙ୍ଗକୁ ଧମକାଇଲେ। ଭୟରେ କାନ୍ଦିଲେ ମହିଳା ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର । ଏମିତି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ। ଭିଡ଼ିଓରେ କାନ୍ଦୁଥିବା ମହିଳା ହେଉଛନ୍ତି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ବନ୍ତ ବ୍ଲକର ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର ବିନିତାରାଣୀ କିସ୍କୁ ।

ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ବେଆଇନ ମାଟି ଉଠାଣ ନେଇ କେତେକ ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ । ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର ବିନିତାରାଣୀ କିସ୍କୁ କେତେକ ଅଫିସରଙ୍କ ସହ ଆଗରପଡା ଥାନା ଅଧିନ ଅଣିଜ ପଞ୍ଚାୟତ ନରିପୁରକୁ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ୩ ଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ରାଜସ୍ବ ନିରୀକ୍ଷକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ପଳାଇ ଆସିଥିଲେ ।

ତେବେ ସେହି ୩ ଜଣ ଯୁବକ ପୁନଃ ଆର ଆଇ ଅଫିସକୁ ଆସି ପୁଣି ଦୁର୍ବ୍ୟହାର କରିବା ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । ଭୟରେ ମହିଳା ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ଆଗରପଡା ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ପରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ଏ ନେଇ ଆଗରପଡା ଥାନାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ୩ ଯୁବକଙ୍କ ନାଁରେ ଲିଖିତ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଛି। ତେବେ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ତରଫରୁ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳି ପାରି ନାହିଁ ।

   Related Posts