ମୁମ୍ଵାଇରେ ୬ଟି ବିଳାଶପୂର୍ଣ୍ଣ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ କିଣିଲେ ଅଭିଷେକ, ଦାମ୍ ଜାଣିଲେ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 19, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୯।୦୬: ବଲିଉଡ ତାରକାମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ଏବଂ ଜମି କିମ୍ବା ଫ୍ଲାଟ କିଣନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମୁମ୍ବାଇର ବୋରିଭାଲୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ୬ଟି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ କିଣିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ଏହି ଫ୍ଲାଟ ଗୁଡ଼ିକର ମୂଲ୍ୟ କୋଟି କୋଟି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ୬ଟି ଫ୍ଲାଟ କିଣିଥିଲେ

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଓବରୋଇ ରିଅଲିଟି ଦ୍ୱାରା ଓବରୋଇ ସ୍କାଏ ସିଟି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ୬ଟି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ କିଣିଛନ୍ତି। ଏହି ୬ଟି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ସମୁଦାୟ ୪ହଜାର ୮୯୪ ବର୍ଗଫୁଟ ଉପରେ ବିସ୍ତାର ହୋଇଛି ଏବଂ ବର୍ଗଫୁଟ ପିଛା ୩୧ ହଜାର ୪୯୮ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଛି । ବିକ୍ରୟ ଚୁକ୍ତିନାମା ୫ ମଇ ୨୦୨୪ରେ ସ୍ୱାକ୍ଷରିତ ହୋଇଥିଲା। ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କିଣାଯାଇଥିବା ୬ଟି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ବୋରିଭାଲି ପୂର୍ବର ୱେଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ହାଇୱେ (WEH) ନିକଟରେ ଅବସ୍ଥିତ ହାଇ ରାଇଜ୍ ବିଲଡିଂର ୫୭ ତମ ମହଲାରେ ଅଛି ଏବଂ ୧୦ ଟି କାର ପାର୍କିଂ ସହିତ ଆସିଛି।

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଫ୍ଲାଟ କେତେ ବର୍ଗଫୁଟ?

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଦଲିଲ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ କିଣିଥିବା ୬ ଟି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଟି ୨୫୨ ବର୍ଗଫୁଟ, ଦୁଇଟି ପ୍ରାୟ ୧୧୦୦ ବର୍ଗଫୁଟ (କାର୍ପେଟ) ଅଞ୍ଚଳରେ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଅବଶିଷ୍ଟ ଦୁଇଟି ୧୦୯୪ ବର୍ଗଫୁଟର। ଯେଉଁ ବିଲ୍ଡିଂରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ୬ଟି ୟୁନିଟ୍ କିଣିଛନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ଏକ ବୃତ୍ତି ପ୍ରମାଣପତ୍ର ମଧ୍ୟ ଜାରି କରାଯାଇଛି।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡର ମେଗାଷ୍ଟାର ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପିତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଆଲିବାଗରେ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜମି କିଣିଥିଲେ। ଜାନୁଆରୀ ଆରମ୍ଭରେ ବିଗ୍ ବି ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ଏକ ଜମିରେ ବିନିଯୋଗ କରିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ଏହି ଜମି ଏକ ଆଲିବାଗ ନାମକ ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କିଣାଯାଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।

 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.