AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ଓଡିଶା ସମ୍ପର୍କରେ ଅଶାଳୀନ ମନ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରସଂଗ: ଲୁଚକାଳି ଖେଳୁଛନ୍ତି ଅଭିଜିତ୍ ଆୟାର ମିତ୍ର, କାଲି ଗୃହ କମିଟିରେ ହାଜର ହେବେତ?

22/10/2018 at 6:26 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୨|୧୦: ଲୁଚକାଳି ଖେଳୁଛନ୍ତି ଅଭିଜିତ୍ ଆୟାର ମିତ୍ର । କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ଓ ଓଡିଶାର ସଂସ୍କୃତି ଉପରେ ଅଭିଜିତ୍ ଆୟାର ମିତ୍ର ଯେଉଁ ଅଶାଳିନ ଟିପ୍ପଣି ଦେଇଥିଲେ ତା ଉପରେ ସିନା ଭୁଲ ମାଗୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଧରାଛୁଆଁ ଦେଉ ନାହାଁନ୍ତି । କଥା ସେତିକିରେ ଅଟକିନି । ଓଡିଶା ପୋଲିସ କାହିଁକି ହାତ ବାନ୍ଧି ବସିଛି ତାହା ବି ବଡ ପ୍ରଶ୍ନ ହୋଇ ଉଭା ହେଲାଣି । ବିଧାନସଭା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ବିଜେଡି ନେତାଏ ତ ବେଶ ତମ୍ବି ତୋଫାନ କରି ଗୃହ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ । କିନ୍ତୁ ନିଜ ଦଳର ସରକାର ଥାଇ କାହିଁକି ଏ କେସ୍ ଆଗକୁ ବଢୁନି ତାହା ଏବେ ବି ସସପେନ୍ସ ଘେରରେ । ପୋଲିସି ସେତେଭେଳେ ଯେମିତି ଟାଣପଣ ଦେଖାଉଥିଲା ତାହା ଆଉ ନାହିଁ । ବୋଧହୁଏ ଏହାପଛରେ କିଛି ରହସ୍ୟ ଲୁଚି ରହିଛି ।

ଆସନ୍ତା କାଲି ଅର୍ଥାତ ୨୩ ଅକ୍ଟୋବରରେ ଅଭିଜିତ୍ ଆୟାର ମିତ୍ର ବିଧାନସଭା ଗୃହ କମିଟି ଆଗରେ ହାଜର ହେବେ ବୋଲି କମିଟି ଆଗରୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇସାରିଛି  । କମିଟି ଆଗରେ କାଲି ହାଜର କରିବାକୁ ପୋଲିସ ଡିଜିଙ୍କୁ ବି କୁହାଯାଇଛି । ତିତିଲି ବାତ୍ୟା ପାଇଁ ଆୟାର ପ୍ରଥମ ତାରିଖରେ ଆସିନଥିଲେ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ କାଲି ସେ ହାଜର ହେବେ ନା ନାହିଁ ତାହା ଏବେ ବି ସନ୍ଦେହରେ ଅଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ରାଜନୈତିକ ବୟାନବାଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲାଣି । ବିଜେଡିର ନିରବତା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ବିରୋଧି ।

ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟରୁ ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ଅଭିଜିତ୍ ଆୟାର ମିତ୍ର । ନିଜ ସୁରକ୍ଷା କଥା ବି ଉଠାଇଥିଲେ । ହେଲେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଜେଲ୍ ସୁରକ୍ଷିତ ଜାଗା ବୋଲି ଖୋଦ୍ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ କହିବା ପରେ ପୁରାପୁରି ଥଣ୍ଡା ପଡିଯାଇଥିଲେ ଅଭିଜିତ୍ ଆୟାର ମିତ୍ର । ସେଥିପାଇଂ ଏବେ ବାରମ୍ବାର ସରି ମାଗି ଚାଲିଛନ୍ତି ।

   Related Posts