Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଥମୁନି ଆବାସ ରାଜନୀତି : ପ୍ରେସ୍‌ମିଟ୍‌ କରି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ, ବିଜେଡି କହିଲା- କେନ୍ଦ୍ର କରୁଛି ପାତର ଅନ୍ତର

25/01/2023 at 2:19 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୫।୦୧ : ଥମୁନି ଆବାସ ରାଜନୀତି । ଥମିବ କଣ, ଜୋର ଧରିଛି ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ। ଆବାସ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ରାଜ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଜେଡି କରିଛି ପ୍ରେସମିଟ।

ବିଜେଡି ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ଯେ, ବିଜେପି ଜନତାଙ୍କ ଭାବାବେଗ ସହିତ ଖେଳ ଖେଳୁଛି। ୧୫ ଲକ୍ଷ ଘର ଆବଶ୍ୟକ ଅଛି। ହେଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ମାତ୍ର ୮ ଲକ୍ଷ ଘର ଦେଇଛନ୍ତି। କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଗାଇଡ଼ ଲାଇନ ଅନୁସାରେ ଚୟନ ହୋଇଥାଏ। ଓଡ଼ିଶାର ବନ୍ଧୁ ମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଘର ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ସେମାନେ ତାଲିକା ଦିଅନ୍ତୁ। ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ହେଉଛି ଯୋଜନା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ। ଆଉ ଦେବେନି ଘର ।

ସେ ଆହୁରୀ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ସରକାର ନିଜେ ଦେବେ। ଏ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସରକାରଙ୍କର ରହିଛି। ମୋ ବୁଥ ସବୁଠୁ ମଜବୁତ କହୁଛି ବିଜେପି ।  ତାହେଲେ ପଲ୍ଲୀ ସଭା ହେବାବେଳେ କୁଆଡେ ଗଲେ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାଡ଼ର। ସେଠି କାହିଁକି ବିରୋଧ କଲେନି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି ବିଜେଡି। ଅଭିଯୋଗ ଥିଲେ ଦିଅନ୍ତୁ, ସରକାର ତଦନ୍ତ କରିବେ। କେନ୍ଦ୍ର ପାତର ଅନ୍ତର କରୁଛି ବୋଲି ବିଜେଡି କହିଛି।

   Related Posts