ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

ଦଶହରାରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଲେ ଆୟୁଷ ଶର୍ମା, ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ଅଭିନେତାଙ୍କ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମର ଟିଜର

5/10/2022 at 1:27 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୫।୧୦: ଦଶହରା ଅବସରରେ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ ଶର୍ମା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଅତୁଳନୀୟ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟିଜର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି। କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍‌ ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇ ନାହିଁ ।  ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟକୁ ‘ଆୟୁଷ ଶର୍ମା -03’ ଏବଂ ‘AS-03’ କୁହାଯାଉଛି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଏକ ଆଧୁନିକ ପୁରାଣ ଆଡଭେଞ୍ଚର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଆଧାରିତ। ଏଥିରେ ଅଭିନେତା ଏକ ଆକ୍ସନ୍ ଅବତାରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯାଉଛି ଯେ ଟିଜର ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ଦଶହରାଙ୍କ ଦିନ କାହିଁକି ବଛା ହୋଇଛି।

ଟିଜରର ଓପନିଂ ସିନ୍‌  ବହୁତ ରୋମାଞ୍ଚକର । ଏଥିରେ ଝଡ଼ର ଶବ୍ଦ ଶୁଣାଯାଏ, ଯାହା ପରେ ପ୍ରବଳ ବଜ୍ରପାତ ଏବଂ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ତାଙ୍କର ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ପାଇଁ ବୋଧ ହୁଏ ଦଶହର ଦିନ ରିଲିଜ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ତାଙ୍କର ପରଫେକ୍ଟ ବଡି ସହ ସୁନ୍ଦର ଲୁକ୍‌ ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ଏହା ଦେଖି କୁହାଯାଇପାରେ ଯେ ଆୟୁଷ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଫିଟ୍‌ ବଡି ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି ।

ଆୟୁଷ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟିଜର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ରାଜା, କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭୂତ, କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ, କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖରାପ। ମୁଁ କିଏ?’ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅଭିନେତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଶୀଘ୍ର ଶିକାର ଆରମ୍ଭ ହେବ! ଶୁଭ ଦଶହରା। କହିବାକୁ ଗଲେ ଆୟୁଷଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ।

   Related Posts