oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

‘ଲାଲ୍‌ ସିଂ ଚଢା’ ପରେ ମହାଭାରତ ନିର୍ମାଣକୁ ନେଇ ଡରୁଛନ୍ତି ଅମୀର , କହିଲେ ଏମିତି

10/08/2022 at 9:27 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦।୦୮: ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତ ମୁହଁରେ ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ନାମ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଲାଲ ସିଂ ଖଡ୍ଡା’ । କିଏ ଦେଖିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ତ ଆଉ କିଏ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫିଲ୍ମକୁ ବଏକଟ୍‌ କରିବାକୁ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି। ଅମୀର ଏବେ ପ୍ରମୋସନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅମୀର ତାଙ୍କ ଡ୍ରିମ୍‌ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟକୁ ନେଇ ‘ମହାଭାରତ’ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି।

‘ଲାଲ ସିଂ ଚଢା’ରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​କି ଅମୀର ହିନ୍ଦୁ ପୁରାଣର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଉପନ୍ୟାସ’ ମହାଭାରତ’ରେ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସେତେବେଳେ ଅଭିନେତା ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ। ସେ କୃଷ୍ଣ ଏବଂ କର୍ଣ୍ଣଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ ନେଇ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପରେ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ସବୁ କିଛି ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ହେଲେ ନିକଟରେ ‘ଲାଲ ସିଂ ଚଢା’ର ପ୍ରମୋସନରେ ଅମୀର ଏହା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ମହାଭାରତରେ ଏକ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରୁଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଆପଣ କେବଳ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରୁନାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ଏକ ଯଜ୍ଞ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ତାଙ୍କର ଡ୍ରିମ୍‌ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏହା ବହୁତ ବଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଏବଂ ମୁଁ ଏହାକୁ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି।

ଯଦି ମୁଁ ହଁ କହୁଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛି, ତେବେ ଏହି ବିଷୟରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ । ତା’ପରେ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ଲାଗିବ। ଏହା କେବଳ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନୁହେଁ, ଏହାଠାରୁ ଅଧିକ ଅଟେ। ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହେଁ । ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ଏହି ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଭୟ କରୁଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ମୋତେ ମୋର ୨୦ ବର୍ଷ ଦେବାକୁ ପଡିବ। କିନ୍ତୁ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଦାବି କରାଯାଉଛି କି ଯଦି ଅମୀର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ବଜେଟ୍ ଅତି କମରେ ୧୦୦୦ କୋଟି ହେବ।

   Related Posts