Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶିମିଳିପାଳ ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଖୋଲିଲା କାଳ ଡ୍ୟାମ୍ ଗେଟ୍
  • ||
  • ପାଣି ଘେରରେ ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକର ୨୦ ଗାଁ, ଦୁର୍ବଳ ନଦୀବନ୍ଧ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାରେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ଉପର ତଳ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪୦୯୨ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଉ ନାହାନ୍ତି ବିଶିଷ୍ଠ ଶିଳ୍ପପତି ତଥା ଭାରତର ୱାରେନ୍ ବଫେଟ୍‌ ରାକେଶ ଝୁନଝୁନୱାଲା: ୬୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ମହାନଦୀ ଫୁଲୁଛି : ବୌଦ୍ଧରେ ବନ୍ୟା ସ୍ଥିତି, ହରଭଙ୍ଗା ବ୍ଲକ୍‌ର ୫୫ ଗାଁ ପ୍ରଭାବିତ
  • ||
  • କୁଲଗାମରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଗ୍ରେନେଡ୍ ମାଡ, ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ସହିଦ
  • ||
  • ଏସିଆ କପ୍ ପାଇଁ କୋହଲି ପ୍ରସ୍ତୁତ : ଇନଡୋର୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ କଲେ ଜୋରଦାର ଅଭ୍ୟାସ
  • ||

ବହୁ ବଲିଉଡ୍ ଷ୍ଟାର ଓ ସୁପରଷ୍ଟାର ବିଦେଶରେ କିଣିଛନ୍ତି ଘର, ଅମିର କହିଲେ ମୋର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ

31/03/2020 at 2:26 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୧।୩: ବଲିଉଡ୍ ର ବହୁ ଷ୍ଟାର-ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କର ଦେଶ ଭିତରେ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବଙ୍ଗଳାମାନ ରହିଛି । ସେହିଭଳି ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଜଣଙ୍କର ଆଲିସାନ୍ ବଙ୍ଗଳାମାନ ଅଛି । ୩ ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ସଲମାନ ଖାନ୍ ଙ୍କର ଯଥାକ୍ରମେ ଦୁବାଇ, ଲଣ୍ଡନ ଏବଂ କାନାଡାରେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବଙ୍ଗଳା ରହିଛି । ମାତ୍ର ଅମିର ଖାନ୍ ଏଭଳି ଜଣେ ଷ୍ଟାର ଯାହାଙ୍କର ବିଦେଶରେ ଗୋଟିଏ ହେଲେ ଘର ନାହିଁ । ଏକଥା ବିଶ୍ବାସ କରିବା ଏତେ ସହଜ କଥା ନୁହେଁ । ମାତ୍ର ଏହା ନିଜେ ଅମିର ଖାନ୍ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ଅମିର ଖାନ୍ ଆପକୀ ଅଦାଲତ ସୋ’ରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ବିଦେଶରେ କୌଣସି ଘର ନାହିଁ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ମୁଁ ଜଣେ ହିଁ ଏମିତି ଷ୍ଟାର ଯାହାର ବିଦେଶରେ କୌଣସି ଘର ନାହିଁ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଦୁଇ ସପ୍ତାହରୁ ଅଧିକ ବିଦେଶରେ ରହିପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ମୋ ଦେଶଠୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନ ମୋ ରହିବା ଲାଗି ଉପଯୁକ୍ତ ମନେହୁଏନା । କେବଳ ମୁଁ ନୁହେଁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମୋଭଳି ଅନେକ ଷ୍ଟାର ଅଛନ୍ତି ମାତ୍ର ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ମୁଁ ଯାହାର ଦେଶ ବ୍ୟତୀତ ବିଦେଶରେ ଘର ନାହିଁ ।
ଅମିର ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ ଏଭଳି କହୁନି ଯେ ଅଲଗା ଅଲଗା ଦେଶରେ ଘର ନେବା ଭଲ ନୁହେଁ ବୋଲି । ମୋତେ ବିଶ୍ବାସ ଅଛି ଯେ, ଯିଏ ବି ବିଦେଶରେ ଘର ନେଇଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ ହିଁ ନେଇଥିବେ । ମୁଁ କହିବି ଯେ, ଏହା ଭୁଲ୍ ନୁହେଁ । ମାତ୍ର ମୋତେ କେବେ ଏହାର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡିନାହିଁ ।

ଅମିର କହିଥିଲେ ଯେ, ହଲିଡେରେ ସେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାମିଲି ସହ ଯେତେବେଳେ ବିଦେଶକୁ ଯାଆନ୍ତି ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ସେଠାରେ ଘରଟିଏ କିଣିବା ଦରକାର ବୋଲି କେବେ ଅନୁଭ କରିନାହାନ୍ତି । ସେ କହିଥିଲେ ତାଙ୍କର ଯେତୋଟି ବି ଘର ଅଛି ତାହା ଦେଶ ଭିତରେ ଅଛି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଅମିର ଖାନ୍‌ଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସଲମାନ ଖାନ୍, ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମଧ୍ୟ ଧନୀ ଏବଂ ସୁପରଷ୍ଟାର । ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କର ଦୁବାଇରେ ନିଜର ବଙ୍ଗଳା ରହିଛି । ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍ ଙ୍କର ଲଣ୍ଡନ ଏବଂ ଦୁବାଇରେ ଘର ରହିଛି । ଦୁବାଇର ଦି ପାମ୍ ଜୁମେରାହରେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ନିଜ ଘର ରହିଛି । ସେହିଭଳି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କର କାନାଡାରେ ବଙ୍ଗଳା ରହିଛି ।

   Related Posts