oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଶାଶୂ ଘର ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଘର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

‘ଖୁସି ମୋ ପତ୍ନୀ’- ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଏମିତି କହିଲେ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ ଝିଅ ଆଲିଆ କଶ୍ୟପ

9/03/2021 at 5:27 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୯/୦୩ : ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ ଝିଅ ଆଲିଆଙ୍କୁ ନେଇ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ଅନଲାଇନ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହେବାପରେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଲମ୍ବା-ଚୌଡା ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଏବେ ସେ ଖୁସି କପୁରଙ୍କ ସହ ନିଜ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଆଲିଆ ଓ ଖୁସି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ। ଆଲିଆ ଖୁସି କପୁରଙ୍କୁ ନିଜ ‘ପତ୍ନୀ’ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। 

କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜାହ୍ନବୀ କପୁରଙ୍କ ଭଉଣୀ ଖୁସି କପୁର କାଲିଫର୍ଣିଆ ଲସ୍ ଏଞ୍ଜଲସରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଆଲିଆ ବି ସେଠାରେ ରୁହନ୍ତି। ଖୁସିଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରି ଆଲିଆ ନିଜ ଖୁସି ଜାହିର କରିଥିଲେ। ସେ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଥିଲେ ‘ମୋ ପତ୍ନୀ ଏଠାରେ ଅଛି।’ ଫଟୋରେ ଖୁସି କପୁର ଏକା ନଜର ଆସିଥିଲେ। 

ଆଲିଆ କାଲିଫର୍ନିଆରେ ବିଜନେସ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ପଢୁଛନ୍ତି। ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଆସିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଖୁସି କପୁର ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି।

ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କୁ ଝିଅ ଆଲିଆ କଶ୍ୟପଙ୍କୁ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନିଜର ବିକିନି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା। କିଛି ଟ୍ରୋଲର୍ସ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ମାମଲାରେ ଆଲିଆ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏକ ଲମ୍ବା-ଚୌଡା ପୋଷ୍ଟ କରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଥିଲେ। ସେ ଆଗରୁ କେବେ ଏତେ ଭୟଭୀତ ହୋଇନାହାନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ। 

ଆଲିଆ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ତାଙ୍କର ମାନସିକ ସ୍ଥିତି କଠିନ ଥିଲା। ବିକିନି ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଅଭଦ୍ର ଓ ଅପମାନଜନକ କମେଣ୍ଟ ଆସୁଛି ବୋଲି ସେ ଲେଖିଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ବି ଡିଲିଟ କରିଦେବେ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ସେ ଏସବୁକୁ ନଜର ଅନ୍ଦାଜ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଚୁପ ରହିଥିଲେ ଏହା ରେପ୍ କଲ୍ଚରକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦେବା ଭଳି ହୋଇଥାନ୍ତା, ଯାହା ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts