Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

କଲେଜ୍ ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହକି ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ନିଆରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଏବଂ ସହର ପରିକ୍ରମା

7/01/2023 at 9:23 PM

ନୀଳଗିରି: ନୀଳଗିରି ମହିଳା ଡିଗ୍ରୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭାରତର ଜାତୀୟ ଖେଳ ହକିକୁ ନେଇ ଏକ ଜନସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାସହ ନିଆରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଜାତୀୟ କ୍ରୀଡା ହକିକୁ ନେଇ ବେଶ ଉତ୍ସାହିତ ଥିବାର ଜଣାପଡିଛି।

ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧକ୍ଷା ଶ୍ରୀମତୀ ମଞ୍ଜୁଶ୍ରୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଅନୁମତିକ୍ରମେ ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ହକି ଉପରେ ଚିତ୍ରାଙ୍କନ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ପରେ ପରେ ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଧ୍ୟାପିକା ମମତା ବରାଳଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ଵରେ ଏକ ରାଲି ସହର ପରିକ୍ରମା କରି ଓଡ଼ିଶାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଥିବା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର କରିଥିଲେ । ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଅଧ୍ୟାପିକା ମୌସୁମୀ ଭୋଳ, ପବିତ୍ରା ବେହୁରିଆ, ସୁଷମା ସିଂହ, ନିରୁପମା ନାୟକ, ଅଧ୍ୟାପକ ପ୍ରଦୀପ୍ତ କୁମାର ମିଶ୍ର, ଅଣଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ  ସୁନିତା ପ୍ରମୁଖ  ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ପାଖାପାଖି ୩୦୦  ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସହର ପରିକ୍ରମା କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts