AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାରାଦ୍ୱୀପ: ବାଇକ୍‌ ଓ କାର୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଆହତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଥରୁଛି ଶିମିଳିପାଳ, ଉପର ବାର୍‌ହା କାମୁଡ଼ାରେ ତାପମାତ୍ରା ସର୍ବନିମ୍ନ ୪ଡିଗ୍ରୀ
  • ||

ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିପାରୁନି ବାପା, ମାସକ ତଳେ ପୁଅକୁ କରାଯାଇଥିଲା ହତ୍ୟା

14/01/2019 at 8:59 PM

ଭୋଜପୁର ୧୪/୧- ପୁଅକୁ ମାସେ ତଳେ କରାଯାଇଥିଲା ହତ୍ୟା । ମାମଲା ରୁଜୁକରିବାକୁ ବାପା ମାସେ ହେଲା ଥାନାରେ ଅଧିଆ ପଡ଼ିଲେ ବି କରିପାରୁନାହାଁନ୍ତି ମାମଲା ରୁଜୁ ।

ଏହିଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବିହାରର ଭୋଜପୁର ଅଂଚଳରେ । ଜୁଲାଇ ୭ ତାରିଖ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ନବାଦା ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କ ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ନବାଦା ଅଂଚଳରେ ଥିବା ଜଗିଂ ସେଣ୍ଟରକୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ଜଗିଂ ସେଣ୍ଟରରୁ ଆଉ ଫେରି ନଥିଲା ।  ଦୁଇଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମୋଟରସାଇକେଲରେ ଯାଇଥିବା କଥା କିଛି ପ୍ରତ୍ୟେକଦର୍ଶୀ କହିଛନ୍ତି ।

 ତା ପରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅନୁପମ କୁମାରଙ୍କୁ ମୂମୁର୍ଷ ଅବସ୍ଥାରେ ନବାଦାର ଏକ ସ୍କୁଲ ପଛପଟରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ  ଚିକିତ୍ସାପାଇଁ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ସେହିଦିନ ସଂଧ୍ୟାବେଳେ ଅନୁପମ କୁମାରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

ଅନୁପମ କୁମାରଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ବାପା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଥାନାଧିକାରୀ ଅଭିଯୋଗରେ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ବୋଲି ମାମଲା ରୁଜୁକରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ବୋଲି କହିଲେ ବି କୌଣସି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିନାହିଁ ପୋଲିସ । ଅନୁପମଙ୍କ ବାପା ମାସେ ହେଲା ଥାନାକୁ ଦୌଡ଼ୁଥିଲେ ବି ଗୋଟିଏ ଘଟଣାର ଦୁଇଟି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିହେବନାହିଁ ବୋଲି କହି ଫେରାଇଦେଇଛନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ଅନୁପମଙ୍କ ବାପା ତାଙ୍କ ପୁଅର ହତ୍ୟାକାଣ୍ତର ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବାକୁ ଦାବୀ କରିଥିଲେ ବି ଥାନାଧିକାରୀ ଶୁଣୁନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।  

  

   Related Posts