suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଲିଭ-ଇନରେ ରହୁଥିବା ଯୁବତୀ ପ୍ରେମିକ ବିରୋଧରେ ଆଣିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ

24/01/2019 at 4:48 PM

ଯାମୁନଗର ୨୪/୧-  ଭଲପାଇବା ପରେ ଲିଭ ଇନରେ ରହୁଥିବା ଯୁବତୀ ଆଣିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ତାହା ପୁଣି ନିଜ ପ୍ରେମିକ ବିରୋଧରେ । ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଆଧାର କରି ପ୍ରେମିକକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଏହିଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାମୁନଗରରେ । ବିହାର ବେଗୁସରାଇ ଅଂଚଳରୁ ନିଜ ମାଉସୀପୁଅ ସହିତ ଚାକିରି କରିବାକୁ ହରିୟାନା ଆସିଥିଲା ଯୁବତୀ । ଯୁବତୀ ଜଣକ ଏକ ଘରୋଇ କଂପାନୀରେ କାମ କରିବା ପରେ ରାଜିବ ବୋଲି ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲା । ରାଜିବ ସେହି କଂପାନୀରେ କାମ କରୁଥିଲା । ଯୁବତୀ ଜଣକ ରାଜିବଙ୍କ ସହ ଲିଭ -ଇନରେ  ରହିଥିଲା । ବର୍ଷେରୁ ଅଧିକ କାଳ ଉଭୟ ଏହି ଲିଭ ଇନ ସଂପର୍କରେ ରହୁଥିଲେ ।

ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ତାରିଖରେ ଯୁବତୀ ରାଜିବଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଣିଲେ ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ । ତାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିବା  ପ୍ରେମିକ ରାଜିବ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ନେଇ ଥାନାରେ କରିଥିଲେ ଅଭିଯୋଗ ।

ରାଜିବଙ୍କ ସହ ମାସ ମାସ ଧରି ଲିଭ ଇନରେ ରହୁଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ପୋଲିସକୁ ଅଡ଼ୁଆରେ ପକାଇଛି । ସେମାନେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଭଳି   ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବା କେତେଦୂର ଠିକ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

   Related Posts