Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ରାଜଧାନୀର ଇଂଲିସ ମିଡିୟମ ସ୍କୁଲରେ ୯ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣିତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅସଦାଚରଣ ଘଟଣା: ପ୍ରିନ୍ସପାଲଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ଅଭିଭାବକ, ପୋଲିସ ନିଷ୍କ୍ରୀୟ

3/11/2018 at 9:20 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩|୧୧: ସ୍କୁଲରେ  ପିଲା କେତେ ସୁରକ୍ଷିତ ? ଏୟା ହିଁ ବର୍ତତମାନ ସମୟର ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ ।   ଭୁବନେଶ୍ବର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ନାରାୟଣ ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯେ।ଗ  ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗଣିତ ଶିକ୍ଷକକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିନି । ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ୧୦ ତାରିଖରେ ଶିକ୍ଷକ ଜଣକ ସ୍କୁଲର ୨ଜଣ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଷଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ସେହି ଦିନ ହିଁ  ଅଭିଭାବକମାନେ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ।ପୋଲିସ ଘଟଣାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ନଦେବା ଫଳରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ଫେରାର ହେବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇଲା ଓ ଫେରାର ହୋଇଗଲା । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଘଟଣାକୁ ହାଲକା ଭାବରେ ନେବା ସହ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଇ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତଦନ୍ତ କରିନଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ଅଭିଭାବକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବଢିଥିଲା । ଆଉ ଆଜି ଅଭିଭାବକମାନେ ପ୍ରନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ଘେରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ପରେ ପୋଲିସ ସ୍କୁଲର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ଯାଞ୍ଚ କରିଛି ।  ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଥିବା ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛି ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନା ପୋଲିସ । ଆସନ୍ତାକାଲି ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଅଭିଭାବକ ସଂଘ ସହ ସ୍କୁଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କର ଏକ ବୈଠକ ବସିବ ।ଅପରପକ୍ଷରେ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ଅଶୋକ ମୁଦୁଲି ନାମକ ବାହାରର ଜଣେ ଶିକ୍ଷକକୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ନାରାୟମ ସ୍କୁଲ ଚାଲିଥିବା ବିଲ୍ଡିଂର ତୃତୀୟ ମହଲାରେ ଥିବା ପ୍ରକୋଷ୍ଠଗୁଡିକର ଝରକାରେ ଗ୍ରୀଲ ନାହିଁ । ଫଳରେ କେତେବେଳେ ବି କୌଣସି ଅଘଟଣ ଘଟିବା ଆଶଂକା ରହିଛି । ଏହା ସହିତ ସ୍କୁଲ ଫିସ ବୃଦ୍ଧି ଆଦି ବିଭିନ୍ନ ଦାବୀ ନେଇ ଆଜି ଅଭିଭାବକମାନେ ପ୍ରିନ୍ସପାଲଙ୍କୁ ଘେରିଥିଲେ ।

ରାଜଧାନୀରେ ୨ଜଣ ସ୍ତୁଲଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଚୁପ୍‌ ବସିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ଷ ଅଭିଭାବକମାନେ ଆଜି ପ୍ରନ୍ସପାଲଙ୍କୁ ଘେରାଉ କରିବାପରେ ପୋଲିସ ସ୍କୁଲରେ ପହଂଚି ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଂଚ କରିଥିଲା ।

   Related Posts