scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ରାଜଧାନୀର ଇଂଲିସ ମିଡିୟମ ସ୍କୁଲରେ ୯ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣିତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅସଦାଚରଣ ଘଟଣା: ପ୍ରିନ୍ସପାଲଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ଅଭିଭାବକ, ପୋଲିସ ନିଷ୍କ୍ରୀୟ

3/11/2018 at 9:20 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩|୧୧: ସ୍କୁଲରେ  ପିଲା କେତେ ସୁରକ୍ଷିତ ? ଏୟା ହିଁ ବର୍ତତମାନ ସମୟର ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ ।   ଭୁବନେଶ୍ବର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ନାରାୟଣ ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯେ।ଗ  ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗଣିତ ଶିକ୍ଷକକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିନି । ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ୧୦ ତାରିଖରେ ଶିକ୍ଷକ ଜଣକ ସ୍କୁଲର ୨ଜଣ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଷଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ସେହି ଦିନ ହିଁ  ଅଭିଭାବକମାନେ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ।ପୋଲିସ ଘଟଣାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ନଦେବା ଫଳରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ଫେରାର ହେବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇଲା ଓ ଫେରାର ହୋଇଗଲା । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଘଟଣାକୁ ହାଲକା ଭାବରେ ନେବା ସହ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଇ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତଦନ୍ତ କରିନଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ଅଭିଭାବକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବଢିଥିଲା । ଆଉ ଆଜି ଅଭିଭାବକମାନେ ପ୍ରନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ଘେରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ପରେ ପୋଲିସ ସ୍କୁଲର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ଯାଞ୍ଚ କରିଛି ।  ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଥିବା ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛି ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନା ପୋଲିସ । ଆସନ୍ତାକାଲି ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଅଭିଭାବକ ସଂଘ ସହ ସ୍କୁଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କର ଏକ ବୈଠକ ବସିବ ।ଅପରପକ୍ଷରେ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ଅଶୋକ ମୁଦୁଲି ନାମକ ବାହାରର ଜଣେ ଶିକ୍ଷକକୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ନାରାୟମ ସ୍କୁଲ ଚାଲିଥିବା ବିଲ୍ଡିଂର ତୃତୀୟ ମହଲାରେ ଥିବା ପ୍ରକୋଷ୍ଠଗୁଡିକର ଝରକାରେ ଗ୍ରୀଲ ନାହିଁ । ଫଳରେ କେତେବେଳେ ବି କୌଣସି ଅଘଟଣ ଘଟିବା ଆଶଂକା ରହିଛି । ଏହା ସହିତ ସ୍କୁଲ ଫିସ ବୃଦ୍ଧି ଆଦି ବିଭିନ୍ନ ଦାବୀ ନେଇ ଆଜି ଅଭିଭାବକମାନେ ପ୍ରିନ୍ସପାଲଙ୍କୁ ଘେରିଥିଲେ ।

ରାଜଧାନୀରେ ୨ଜଣ ସ୍ତୁଲଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଚୁପ୍‌ ବସିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ଷ ଅଭିଭାବକମାନେ ଆଜି ପ୍ରନ୍ସପାଲଙ୍କୁ ଘେରାଉ କରିବାପରେ ପୋଲିସ ସ୍କୁଲରେ ପହଂଚି ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଂଚ କରିଥିଲା ।

   Related Posts