Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଶ୍ରୀନଗରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଗ୍ରେନେଡ୍ ଆକ୍ରମଣ, ୯ ଜଣ ଆହତ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

22/08/2022 at 10:02 AM

ଶ୍ରୀନଗର ୨୨।୮: ଜମ୍ମୁକାଶ୍ମୀର ଶ୍ରୀନଗର ସହରର ନିଶାତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗ୍ରେନେଡ୍ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି । ଏହି ଆକ୍ରମଣ ଫଳରେ ୯ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରବିବାର ଦିନ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ଏକ ହ୍ୟାଣ୍ଡଗ୍ରେନେଡ୍ ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଡଲ୍ ହ୍ରଦ କୂଳରେ ଥିବା ମୋଗଲ ଗାର୍ଡେନ ନିକଟରେ ଏହି ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି । ୭ ଜଣ ଆହତଙ୍କୁ ଏସଏଚଏମଏସ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଏସକେଆଇଏମଏସ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।ପୋଲିସ ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣକୁ ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଖୋଜିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ସେପଟେ ପୁଲୱାମାରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ପୁଣି ଥରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ କରିଛନ୍ତି । ରବିବାର ଦିନ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ବିସ୍ଫୋରକ ଉପକରଣକୁ ନଷ୍ଟ କରି ଏକ ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ଏଡାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଏହା ଦ୍ବାରା ଏକ ବଡ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇପାରିଥାନ୍ତା । ଯାହାକୁ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀମାନେ ଭଣ୍ଡୁର କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ପୁଲଓ୍ବାମା ତ୍ରାଲ ସ୍ଥିତ ବେହଗୁଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରୁ ପ୍ରାୟ ୧୦-୧୨ କିଲୋଗ୍ରାମ ଓଜନର ଆଇଇଡି ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । କାଶ୍ମୀର ଜୋନ୍ ପୋଲିସ ଟ୍ବିଟ୍‌ ଯୋଗେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତ୍ରାଲର ବେହଗୁଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରୁ ପ୍ରାୟ ୧୦-୧୨ କିଲୋଗ୍ରାମ ଆଇଇଡି ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଏବଂ ସେନା ଏହାକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ନେଇ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ଏକ ବଡ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts