ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସିନିୟର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁମର ଖୋଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||

ଶୋଇଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଘରୁ ଟେକି ନେଇ ୮ ବର୍ଷର ଶିଶୁକୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା

20/05/2019 at 12:51 PM

ବିହାର ନବାଦା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋଟିଏ ଗାଁରେ ଶନିବାର ଦିନ ଘରେ ଶୋଇଥିବା ଶିଶୁକୁ ଟେକି ନେଇ ଶୋଇଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ୨ ଜଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ନିଦରୁ ଉଠିବା ପରେ ଶିଶୁଟି ବହୁତ ବିକଳ ହୋଇ କାନ୍ଦିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି ଅମଣିଷମାନଙ୍କୁ ଟିକେ ହେଲେ ଦୟା ଆସିଲାନାହିଁ । ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶିଶୁକୁ ହତ୍ୟା କରି ମାଟିରେ ପୋତି ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜ ଦୋଷ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୮ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ନିଜ ଜେଜେବାପାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲା । ଶିଶୁର ବାପା ମା ଇଟା ଭାଟିରେ କାମ କରନ୍ତି । ଶନିବାର ଦିନ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଗାଁର ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଗୋରେଲାଲ ରାଜବଂଶୀ ସୋନୁ କୁମାର ସହ ମିଶି ଶିଶୁକୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ଆଣିଥିଲା । ଘର ପାଖ ମଶାଣୀରେ ଉଭୟ ଶିଶୁ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ତାର ହତ୍ୟା କରିଦେଇ ମଶାଣୀରେ ପୋତି ଦେଇଥିଲେ । ରବିବାର ଦିନ ସକାଳେ ଶିଶୁ ଜେଜେବାପା ତାକୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପାଇନଥିଲେ । ଗାଁର ଆଉ କିଛି ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ । ଶିଶୁ ନ ମିଳିବାରୁ ସୋନୁ କୁମାର ଉପରେ ଗାଁ ଲୋକେ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ । ସୋନୁକୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିବାରୁ ସେ ସମସ୍ତ ଘଟଣା କହିଥିଲା । ସୋନୁ କହିବାନୁଯାୟୀ ମଶାଣୀରୁ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାକ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

   Related Posts