previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା ଉପକାରାଗାରରେ ଅଘଟଣ, ଗଳାକାଟି କଏଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ
  • ||
  • ଜଙ୍ଗଲର ରାଜାକୁ ପାଳିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ନାହିଁ : ଚିଡିଆଖାନାର ସିଂହକୁ ବିକ୍ରି କରିଦେବ ପାକିସ୍ତାନ
  • ||

ଶନିଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ : ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ, ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭଲ ଦିନ

5/06/2022 at 7:58 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୫।୦୬: ଜୁନ୍ ୫ ଅର୍ଥାତ୍ ଆଜି କୁମ୍ଭରେ ଶନି ଗ୍ରହଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ସେଠାରେ ୧୪୧ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ୨୩ ଅକ୍ଟୋବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ । ଶନିଙ୍କ ଏହି ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଭଲ କିମ୍ବା ଖରାପ ପଡିବ। ଯଦି ଶନି ଦେବ ରାଶି ଗୁଡିକରେ ଅଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପଡେ, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ସେହି ସମୟରେ, ଯଦି ଶନି ଦେବ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥିତିରେ ଥାଆନ୍ତି, ତେବେ ସେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଭଲ ତଥା ଶୁଭ ହେବ। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜଣିବା କେଉଁ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯିବ ।

ମେଷ ରାଶି- ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇ ପାରିବେ। ଆପଣ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବେ। ଏହି ସମୟରେ, ବ୍ୟକ୍ତି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ।ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ । ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବ୍ୟକ୍ତିର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଭ ମିଳିପାରେ। ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଏଥି ସହିତ, ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ । ବ୍ୟକ୍ତିର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଅର୍ଥର ଲାଭ ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତିର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ।

ଧନୁ ରାଶି- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନର ବିଶେଷ ମହତ୍ତ୍ବ ରହିଛି। ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟକ୍ତିର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। କାରବାର ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସମୟ ।

   Related Posts