scan steel
web-baneer-728x90
krs-728-90-banner english (2)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କରଞ୍ଜିଆ ଓ ଯଶୀପୁରରେ 5-T ସଚିବ, 5-Tରେ ସାମିଲ ହେଲା ଉଭୟ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ସ୍କୁଲ ଓ କଲେଜ

11/08/2023 at 2:48 PM

କରଞ୍ଜିଆ।ବାରିପଦା।ରାଇରଙ୍ଗପୁର ୧୧।୮: ଦୁଇ ଦିନିଆ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତରେ 5-T ସଚିବ ଭି.କେ. ପାଣ୍ଡିଆନ । ପ୍ରଥମେ କରଞ୍ଜିଆ କଲେଜ ପଡ଼ିଆରେ ଓହ୍ଲାଇ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଭାବ ବିନିମୟ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କଠାରୁ ଅଭିଯୋଗ ପତ୍ର ନେଇଥିଲେ । ଭୀମକୁଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳୀ ପାଇଁ ୨୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅନୁଦାନ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି 5-T ସଚିବ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ସେହିପରି ଯଶୀପୁର ମହାର୍ଦ୍ଦାପଳସା ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ହେଉଥିବା ଜନ ଶୁଣାଣିରେ ଯୋଗଦେଇ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଅଭିଯୋଗ ପତ୍ର ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ ଯଶୀପୁର କ୍ଷୁଦ୍ର ଜଳସେଚନ ନିମନ୍ତେ ୬୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅନୁଦାନ ପ୍ରଦାନ କରିଥିବା 5-T ସଚିବ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । କରଞ୍ଜିଆ ଓ ଯଶୀପୁର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ଥିବା ସ୍କୁଲ ଓ କଲେଜଗୁଡ଼ିକୁ 5-Tରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି 5-T ସଚିବ ।

ସେପଟେ ରାଇରଙ୍ଗପୁର ସହର ଗସ୍ତରେ ଆସି ମିଶନ ଶକ୍ତି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସିଧା ସଳଖ ଭେଟି ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣିଥିଲେ । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ କିପରି ଓଡ଼ିଶା ଆଗେଇ ଚାଲିଛି 5-T ସଚିବ ତାହା ଜଣାଇଥିଲେ । ମିଶନ ଶକ୍ତି ଜରିଆରେ ମାଆ ମାନେ କିପରି ଲାଭବାନ ହୋଇଛନ୍ତି ତାହା ବୁଝିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣିଥିଲେ । ୮ ଦିନ ଭିତରେ ସବୁ ଅଭିଯୋଗ ପୂରଣ ହେବ ବୋଲି 5-T ସଚିବ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ । ରାଇରଙ୍ଗପୁରର ୭ଟିି ବ୍ଲକ୍‌ରୁ ପ୍ରାୟ ୫ ହାଜର ଲୋକ ସଭାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

You Can Read :

   Related Posts