ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଧାନ ବୋଝେଇ ଗାଡିକୁ ୫୮ ହଜାର ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍

23/01/2020 at 4:12 PM

ଭଦ୍ରକ ୨୩/୧: ଧାନ ବୋଝେଇ ଗାଡିକୁ ୫୮ ହଜାର ଟଙ୍କା  ଫାଇନ୍ । ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ତିହିଡି ବ୍ଲକ ସୟା ପଞ୍ଚାୟତ ନିଶ୍ଚନ୍ତପୁର ସେବା ସମବାୟ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଧାନ ବୋଝେଇ ଗାଡିକୁ ୫୮ ହଜାର ୪୦ ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍ ହୋଇଛି । ଚାଳକଙ୍କ ଲାଇସେନ୍ସ ନଥିବା, ଓଭର ଲୋଡିଂ କରିବା, ପଲ୍ୟୁସନ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ନଥିବା ଏବଂ ବିନା ପରମିଟ୍ ରେ ଗାଡି ଚାଲୁଥିବାରୁ କଟିଛି ଚାଲାଣ । ତିହିଡି ଗାଁ ଦେଇ ଗାଡିଟି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ  ଓଭର ଲୋଡିଂ ପାଇଁ ବିରୋଧ ହୋଇ ଆସୁଥିଲା ।

ଅନ୍ୟପଟେ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ଚାଷୀଙ୍କ ଠାରୁ ଧାନ କ୍ରୟ କରି ଏହି ଟ୍ରକ୍ ଯୋଗେ ମିଲକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଗାଡି ଅଟକାଇ ଚାନ୍ଦା ମାଗିବା ଘଟଣାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ୍ କରାଯାଇଛି । ଗିରଫ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି ମିର୍ଜାପୁର ଗାଁର ଦାମୋଦର ବେହେରାଙ୍କ ପୁଅ ନିର୍ମଳ ବେହେରା । ଏହି ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ଚାଷୀଙ୍କ ଠାରୁ ୨ ଶହ କ୍ୱିଣ୍ଟାଲ ଧାନ କ୍ରୟ କରି ଏକ ଟ୍ରକରେ ବୋଝେଇ କରି ସମ୍ବଲପୁର ଭେଙ୍କେଟେଶ୍ୱର ରାଇସ ମିଲକୁ ଯାଉଥିଲା । ଗାଡି ତିହିଡି ବଜାର ଉପରେ ନିର୍ମଳ ବେହେରାଙ୍କ ସହିତ ଅନ୍ୟ ୪ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟକାଇ ଚାଳକଙ୍କୁ ଚାନ୍ଦା ମାଗିଥିଲେ । ଏମଭିଆଇ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିବା ବେଳେ ଗାଡି ଜବତ କରିବା ସହ ଏପରି ଫାଇନ୍ ଆଦାୟ କରିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।

   Related Posts