AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

କୋଟାରୁ ସମ୍ବଲପୁରକୁ ଫେରିଲେ ୫୦ ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ

5/05/2020 at 10:51 AM

ସମ୍ବଲପୁର ୫।୫: ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲାକୁ କୋଟାରୁ ଫେରିଲେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ । ୫୦ ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ୨ଟି ବସ୍ ଯୋଗେ ସମ୍ବଲପୁର ବୁର୍ଲାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କିଛି ଅଭିଭାବକ ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି । ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ତରରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ବୁର୍ଲା ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର ନ୍ୟୁ ଲାଇବ୍ରେରୀରେ ଥିବା କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ରଖାଯିବ । ୩୫ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ବୁର୍ଲାରେ ରହିବା ପରେ ବାକି ୧୫ ଜଣ ଗଙ୍ଗାଧର ମେହେର ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରହିବେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଏମାନେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ଟିମ୍ ପହଞ୍ଚି ସ୍କ୍ରିନିଂ କରି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ତରଫରୁ ବ୍ୟାପକ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବୁର୍ଲା ଏସଡିପିଓ, ବୁର୍ଲା ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବିଭାଗର ଗୋଟିଏ ଟିମ୍, ମହାନଗର ନିଗମର ଡେପୁଟି କମିଶନର ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତାକାଲି ଏହି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ହୋମ୍ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନକୁ ଛଡାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

   Related Posts