scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଆଗାମୀ ମାସରେ ୫ଟି ଗ୍ରହର ହେବ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଖୋଲିବ ଭାଗ୍ୟ

21/01/2024 at 2:37 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧।୦୧: ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଗ୍ରହମାନେ ସେମାନଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ଏହା କେତେକ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କିଛି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଅଶୁଭ ହୋଇଥାଏ। ହିନ୍ଦୁ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଅନୁଯାୟୀ, ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ୫ ଟି ଗ୍ରହ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଫେବୃଆରୀ ୧ରେ ବୁଧ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଥିବାବେଳେ ଫେବୃଆରୀ ୧୧ ରେ ଶନି କୁମ୍ଭରେ ଅସ୍ତ ହେବେ।

ଫେବୃଆରୀ ୧୨ରେ ଶୁକ୍ର ମକର ରାଶିରେ, ଫେବୃଆରୀ ୧୩ ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ କୁମ୍ଭରେ ଏବଂ ଫେବୃଆରୀ ୨୦ରେ ବୁଧ କୁମ୍ଭରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ । କହିବାକୁ ଗଲେ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ଶନି, ବୁଧ, ମଙ୍ଗଳ, ଶୁକ୍ର ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହ ସେମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ୧୨ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ମେଷ ରାଶି-ଫେବୃଆରୀ ମାସ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଉଛି। ଏହି ସମୟରେ,ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ହଠାତ୍ ଶୁଭ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି । ଆପଣ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ। ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିବ । ଭାଗ୍ୟ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବ।

ବୃଷ ରାଶି-ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ, ବୃଷ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଫେବୃଆରୀରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି । ଏହି ମାସ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ।  ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଶାନ୍ତ ରହିବ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ଚାକିରି ବଦଳାଇ ପାରିବେ । ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନରେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଅଫର୍ ପାଇପାରନ୍ତି । ଆପଣ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ।

ବିଛା ରାଶି-ବିଛା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଫେବୃଆରୀ ମାସ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଯେଉଁମାନେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଏହି ସମୟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ।

ଧନୁ ରାଶି-ଯେଉଁମାନେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସିନିୟରଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି । ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ । ଭାଗ୍ୟ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ମଧ୍ୟ ଦୃଢ ରହିବ । ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇ ପାରନ୍ତି।

   Related Posts