ମାଉଥ୍‌ ଫ୍ରେସନର ଭାବି ଖାଇଦେଲେ Dry Ice ; ୫ ଜଣଙ୍କ ମୁହଁରୁ ବାହାରିଲା ରକ୍ତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର

Published By : Prameya-News7 Bureau | March 05, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୫।୦୩: ଗୁରୁଗ୍ରାମର ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଆଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ମାଉଥ୍‌ ଫ୍ରେନ୍ସର ଖାଇବା ପରେ ହଠାତ୍ ୫ ଜଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା। ଏନେଇ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଙ୍କିତ କୁମାର ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ଡିନର ପାଇଁ ଲା ଫରେଷ୍ଟା କାଫେ ଯାଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ଡିନର ପରେ ପାଟି ଫ୍ରେନ୍ସର ଖାଇଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପାଟି ପୋଡିବା ଅନୁଭବ ହେବା ସହ ବାନ୍ତି ମଧ୍ୟ ହେଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ତୁରନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ପାଞ୍ଚ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

5 Friends Vomit Blood, Complain Of Burning Sensation After Having Mouth  Freshener at Gurugram Cafe - News18

ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଅପରେଟରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜୀକୃତ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଅଙ୍କିତ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ କୋଳରେ ଧରିଥିଲେ। ତେଣୁ ସେ ପାଟି ଫ୍ରେନ୍ସର ଖାଇ ପାରିନଥିଲେ। ସେହି ଗ୍ରୁପ୍‌ରେ ସେ ଏକମାତ୍ର ଥିଲେ ଯାହାଙ୍କ ସହ କିଛି ହୋଇନଥିଲା। ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ଯାହା ଖାଇଥିଲେ ତାହା ପ୍ରକୃତରେ ଶୁଖିଲା ବରଫ ତଥା ଡ୍ରାଏ ଆଇସ୍‌ ଥିଲା। ଏହା ହେଉଛି କାର୍ବନ ଡାଇଅକ୍ସାଇଡର ଏକ ଅଂଶ । ଏହା ଏକ କୁଲିଂ ଏଜେଣ୍ଟ ଭାବରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ମେଡିକାଲ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଖାଦ୍ୟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛିରେ ବ୍ୟବହୃତ ହେଉଛି ।

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ପୂର୍ବରୁ କେବେ ଏପରି କିଛି ଘଟି ନଥିଲା। ଆମେ ଡ୍ରାଏ ଆଇା ରଖୁନାହୁଁ । ମୁଁ ଭାବୁଛି ଏହା ଆମକୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବାକୁ ଏକ ପ୍ରୟାସ । ଆମେ କାହିଁକି ନିଜ ନିଜ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ନାମ ନଷ୍ଟ କରିବୁ? ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ସେମାନଙ୍କର ଯାହା ବି କ୍ଷତି ହୋଇଛି । ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ପୋଲିସ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ମାଲିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ତଦନ୍ତ ଅନୁଯାୟୀ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/apple-hit-with-landmark-2-billion-fine-by-eu/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/apple-hit-with-landmark-2-billion-fine-by-eu/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.