Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ, ଦୁଇ ବ୍ୟବସାୟୀ ଗିରଫ

27/11/2022 at 5:52 PM

ଟାଙ୍ଗୀ: ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗରେ ୨ ଜଣ ବ୍ୟବସାୟୀ ଗିରଫ। ବେପାରୀମାନେ ହେଲେ ଟାଙ୍ଗୀ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଅଧି ଛଣଗିରି  ଗ୍ରାମର ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ସାହୁ ଓ ଅରୁଣ କୁମାର ବେହେରା । ଏ ଦୁହେଁ ଲୁଚାଛପା ଭାବେ ବ୍ରାଉନ୍-ସୁଗାର ବେପାର କରି ଆସୁଥିଲେ ମାତ୍ର ଧରପଗଡ ପୂର୍ବରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରୁଥିଲେ। ଜବତ ବ୍ରାଉନ୍-ସୁଗାରର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ।

ଏମାନଙ୍କୁ ଧରପଗଡ କରିବା ପାଇଁ ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀ ଆଲୋକ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଏକ ଟିମ୍ ଅତର୍କିତ ଚଢ଼ାଉ କରି ଏହି ୨ ବ୍ରାଉନ୍-ସୁଗାର ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହିତ ଅରୁଣ ବେହେରା ଠାରୁ  ୧୫ ଗ୍ରାମ ଏବଂ ପ୍ରଶାନ୍ତ ସାହୁ ନିକଟରୁ  ୩୫ ଗ୍ରାମ୍ ବ୍ରାଉନ୍-ସୁଗାର ଜବତ କରିଛନ୍ତି । ଜବତ ବ୍ରାଉନ୍-ସୁଗାରର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ। ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୁହେଁ ଏହି ବ୍ରାଉନ୍-ସୁଗାର କେଉଁଠାରୁ ଆଣିଲେ , ଏଥିରେ ଆଉ କେଉଁମାନେ ସଂପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି ତାହାର ଖୋଳତାଡ କରୁଛି ଟାଙ୍ଗୀ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ।

   Related Posts