AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ନେପାଳରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ବିମାନରେ ଥିଲେ ୫ ଭାରତୀୟ, ସାମନାକୁ ଆସିଲା ପରିଚୟ

15/01/2023 at 9:59 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନେପାଳର ପୋଖରା ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ବିମାନରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ୧୫ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୫ ଭାରତୀୟ ଥିଲେ । ନେପାଳରେ ଭାରତୀୟ ଦୂତାବାସ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି । ଏବେ ବିମାନରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଭାରତୀୟଙ୍କ ପରିଚୟ ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ୟତି ଏୟାରଲାଇନ୍ସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁସାରେ ବିମାନରେ ଥିବା ଭାରତୀୟଙ୍କ ପରିଚୟ ଅଭିଷେକ କୁଶବାହ, ବିଶାଳ ଶର୍ମା, ଅନିଲ କୁମାର ରାଜଭର, ସୋନୁ ଜୟଶୱାଲ ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ଜୟଶୱାଲଙ୍କ ରୂପେ ହୋଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏମାନଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଜଣାପଡି ନାହିଁ ।

ଭାରତୀୟ ଦୂତାବାସ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କରି କହିଛି, ‘କାଠମାଣ୍ଡରୁ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ୟତି ଏୟାରଲାଇନ୍ସ ଏଟିଆର-୭୨ ବିମାନ ଆଜି ପୋଖରା ବିମାନ ବନ୍ଦର ନିକଟରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି । ନେପାଳ ବେସାମିରକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରାଳୟରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ବିମାନରେ ପାଞ୍ଚ ଭାରତୀୟ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ’ ।   

ନେପାଳର ଏକ ଯାତ୍ରୀ ବିମାନ ଖୋପରା ବିମାନ ବିନ୍ଦରରେ ଅବତରଣ କରିବା ସମୟରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି । ନେପାଳନ ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ କହିଛି ଯେ ୟତି ଏୟାରଲାଇନ୍ସର ୯ଏନ-ଏଏନସି ଏଟିଆର-୭୨ ବିମାନ ସକାଳ ୧୦ଟା ୩୩ ମିନିଟରେ କାଠମାଣ୍ଡୁର ତ୍ରିଭୁବନ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ଉଡାନ ଭରିଥିଲା ଏବଂ ପୋଖରାରେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲା । ପୋଖରା ଏହି ହିମାଳୟ ଦେଳର ଏକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳୀ ।

   Related Posts