suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ପୁରୀ ଭାଇଲପୁର ନିକଟରେ ନାଳକୁ ଖସିଲା ବୋଲେରୋ ; ୫ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର

25/09/2018 at 8:56 AM

ପୁରୀ ୨୫|୯: ପୁରୀ ଚନ୍ଦନପୁର ଥାନା ସୁକଳ ଭାଇଲପୁର ନିକଟରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି ।  ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ନାଳକୁ ବୋଲେରୋ ଖସିପଡିବା ଯୋଗୁଁ  ୫ଜଣଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୨ ଜଣ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ମୃତକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇ ଶିଶୁ, ଦୁଇ ଜଣ ପୁରୁଷ ଏବଂ ଜଣେ ମହିଳା ଅଛନ୍ତି । ଗୁରୁତର ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଚନ୍ଦନପୁର ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଅସ୍ଥି ବିସର୍ଜନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଜରଦା ଥାନା ପାତ୍ରପୁର ଇଛାପୁରମ୍ ଅଞ୍ଚଳରୁ ପ୍ରାୟ ୧୭ଜଣ ଏକ ବୋଲେରୋ ଯୋଗେ ପୁରୀ ଆସୁଥିଲେ। ଚନ୍ଦନପୁର ଥାନା ସୁକଳ ଭାଇଲପୁର ନିକଟରେ ହଠାତ୍ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଆଖି ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ଫଳରେ ଗାଡିଟି ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଭାଇଲପୁର ନିକଟ ନାଳକୁ ଖସିପଡିଥିଲା । ଗାଡିଟି ନାଳରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବୁଡିଯିବା ଯୋଗୁଁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ୫ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଗୁରୁତରଙ୍କୁ ଚନ୍ଦନପୁର ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ମୃତକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇ ଶିଶୁ, ଦୁଇ ଜଣ ପୁରୁଷ ଏବଂ ଜଣେ ମହିଳା ଅଛନ୍ତି । ମୃତକମାନେ ହେଲେ କେ.କ୍ରୀଷ୍ଣା (୫୦), ଜଗଦିସ (୪୦), କେ.ୟାମାବତି (୪୦), ଆବନାନ (୭) ଓ ୟାମାବତି (୫) । ତେବେ ୟାମାବତି ଓ ଆବନାନ ଭାଇଭଉଣୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts