scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବୀମା କର୍ମଚାରୀ ସଂଘର ୪୮ ତମ ସାଧାରଣ ବାର୍ଷିକ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ

22/07/2022 at 11:53 PM

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ୨୨/୦୭: ଆଜି ବେହେରାମାଳରେ ଥିବା ଜୀବନଜ୍ୟାତି ଭବନରେ ବୀମା କର୍ମଚାରୀ ସଂଘର ୪୮ତମ ବାର୍ଷିକ ସାଧାରଣ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ଅରୁଣ ଚଇନି ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିଲେ। ସର୍ବପ୍ରଥମେ ସମ୍ପାଦକ ୧୨ ପୃଷ୍ଠାର ବାର୍ଷିକ ବିବରଣୀ ଗୃହରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ। ଅତିଥି ଭାବେ ସମ୍ବଲପୁର ବୀମା କର୍ମଚାରୀ ସଂଘର ସଭାପତି ରାଜୀବ ଲୋଚନ ଦାଶ, ସହ ସମ୍ପାଦକ ଟୁଇନ ଦେ ଏବଂ କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ବୀର କିଶୋର ନାୟକ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଆଲୋଚନାରେ ଗୋପୀନାଥ ମିଶ୍ର, ବଲରାମ ଗୌଡ, ଚିରସ୍ମିତ ପ୍ରଧାନ, ଆଶିଷ ଶୁକ୍ଳା, ଶଶୀଭୁଷଣ ସା, ଓଡିଶା ବୀମା ପେନସନ ସଂଘରୁ ରତ୍ନାକର ପ୍ରଧାନ ଏବଂ ବ୍ରାଞ୍ଚ ମ୍ୟାନେଜର କହିଥିଲେ- ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସମୟରେ ବୀମା ଶିଳ୍ପ ଉପରେ ସରକାରଙ୍କ ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟି ପଡିଛି, IPO ଜରିଆରେ ବୀମା ଶିଳ୍ପକୁ ଘରୋଇକରଣ କରିବାର ଷଡଯନ୍ତ୍ର ଚାଲିଛି।

ଏହାକୁ ଲଢେଇ ଦ୍ବାରା ପ୍ରତିହତ କରିବାକୁ ପଡିବ ତଥା ନୂଆ ଶ୍ରମ ଆଇନକୁ ବାତିଲ କରିବାକୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ଦୁର୍ବାର ଲଢେଇ ହେବାର ଆହ୍ବାନ ଦେଇଥିଲେ। ସଭାରେ ଭାରତର ପ୍ରଥମ ନାଗରିକ ଦୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ୧୫ତମ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ସଂଘ ତରଫରୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ବାର୍ତା ଦିଆ ଯାଇଥିଲା। ଆଗାମୀବର୍ଷ ପାଇଁ ସର୍ବସମ୍ମତି କ୍ରମେ ସଭାପତି ଅରୁନ ଚଇନି, ଉପ ସଭାପତି ଆଶିଷ ଶୁକ୍ଳା, ସମ୍ପାଦକ ବେଦବ୍ୟାସ ଭୋଇ, କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ଶଶୀ ଭୁଷଣ ସା ଏବଂ ସଭାରେ  ଦୀପିକା, କନକ, ସାବିତ୍ରୀ, ବରୁନ ପଟେଲ, ନବୀନ କିଶାନ,ଦୋଲମଣି ଭଇଁଷା, ସୁରେଶ ଭଇଁଷା, ଦୋଲମଣି ଷଣ୍ଡ,ଓ ତୁଲାରାମ ବେହେରା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଶେଷରେ ଅର୍ଜୁନ ପ୍ରଧାନ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts