Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଭୁଷୁଡ଼ିଲା ୪ ମହଲା କୋଠା; କୋଠା ତଳେ ୮ଜଣ ଚାପି ହୋଇ ରହିଥିବା ଆଶଙ୍କା, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି

24/01/2019 at 11:53 AM

ଭୁସୁଡ଼ିଲା ୪ ମହଲା କୋଠା | କୋଠା ତଳେ ଚାପିହୋଇ ରହିଛନ୍ତି ୮ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ | ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି ହରିୟାଣା ଗୁରୁଃଗ୍ରାମ ଅଂଚଳର ଉଲ୍ଲାଭାରରେ | ଆଜି ସକାଳେ ଘଟିଛି ଏହି ଅଘଟଣ | ଭଙ୍ଗ କୋଠା ତଳେ ୮ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଫସି ରହିଥିବା ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି | ଲୋକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରହିଛି | କାହାର ଯେମିତି କିଛି କ୍ଷତି ନଘଟିବ ସେଥିପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟି ଦିଆଯାଇଛି | ହରିୟାଣା ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀମାନେ ଖବରପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ ଉଦାହର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିଛନ୍ତି | କୋଠା ଭୁଶୁଡିବାର କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡିନାହିଁ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, କୋଠାରେ କାମ ଚାଲିଥିଲା | ଶ୍ରମିକ କାମ କରୁଥିବା ବେଳେ ହଠାତ କୋଠାଟି ଭୁଶୁଡି ପଡିଥିଲା | କୋଠା ଭୁସିଯିବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ଚିତ୍କାର ସୁଭିଥିଲା | ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ଆଖପାଖରେ ଲୋକେ ଦଉଡି ଆସିଥିଲେ | ଭଙ୍ଗ କୋଠାରେ ଚାପି ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାରେ ଲାଗି ଯାଇଥିଲେ | ସଂଗେ ସାଙ୍ଗ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚିବା ପୂର୍ବରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ | କୋଠା ଭୁଶୁଡିବାର କାରଣ ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି |

   Related Posts