suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, ଧାନ ଗଦା ସଜାଡି ରଖୁଥିବାବେଳେ ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ବହିରା ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୫ ବାଇକ୍‌କୁ ପିଟି ହୋଟେଲରେ ପଶିଲା ସ୍କର୍ପିଓ
  • ||

ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ : ୨ ଗୁରୁତର

4/05/2020 at 11:26 AM

ରତଲାମ ୦୪/୦୫ : ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ରତଲାମ ଜିଲ୍ଲାରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗମ୍ଭୀର ରହିଛି | ରତଲାମ ଜିଲ୍ଲାର ପୋଲିସ ଅଧିକ୍ଷକ ଗୌରବ ତିୱାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, ରାଣୀବର ଓ ରବିବାର ଦିନ ମଦ ପିଇ ୬ଜଣ ଅବସ୍ଥା ଗମ୍ଭୀର ହେବାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଛି | 

ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇବା ପରେ ଏମାନଙ୍କୁ ବାନ୍ତି ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବାରୁ ଏମାନେ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ଅଧିକ୍ଷକ ଜିଲ୍ଲା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ପୀଡିତଙ୍କ ଗାଁକୁ ଯାଇ ପୀଡିତଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଅଧିକ୍ଷକ ଗୁରୁତର ଦୁଇଜଣଙ୍କ ସହ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଯାଇ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲେ | 

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଭଡ଼ବାସା ଗାଁର ୩ ଜଣ ମେ ୧ ତାରିଖ ରାତିରେ ନିଜ ଘର ବାହାରେ ବସି ମଦ ପିଇଥିଲେ | ନିକଟସ୍ଥ ଗାଁ ପଞ୍ଚେଡ଼ରେ ମଧ୍ୟ ୩ ଜଣ ମେ ୧ ତାରିଖ ଅପରାହ୍ନରେ ନିଜ କ୍ଷେତରେ ବସି ମଦ ପିଇଥିଲେ | ମଦ ପିଇବା ପରେ ଏମାନଙ୍କୁ ବାନ୍ତି ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ଏମାନଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା | ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ମୃତକମାନେ ହେଲେ ଋତୁରାଜ ସିଂହ(୩୫), ବିକ୍କୀ ସିଂହ (୨୧), ଜୟସିଂହ ସିଂହ(୨୬) ଓ ଅର୍ଜୁନ ନାଥ(୨୨) | ଆଉ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ରହିଛି | ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି |

   Related Posts