AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବଦାସ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଡିଜିଙ୍କ ପ୍ରେସମିଟ୍, କହିଲେ ତଦନ୍ତକୁ ଆହୁରି ଲାଗିବ ସମୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର୨: CFSLର ସହାୟତାରେ ASI ଗୋପାଳ ଦାସଙ୍କ ହେବ ଭଏସ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ: ବସ୍‌ କର୍ମଚାରୀ ଭୁଲିଗଲେ ମାନବିକତା, ଅଧାରାସ୍ତାରେ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଦାରିଙ୍ଗବାଡି: ବାଇକ୍‌-କାର୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ୨ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ପାଟଣା: ପୋଖରୀ ଭିତରକୁ ପଶିଲା ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିପଡିଲା
  • ||

ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ଦୁଇ ଓକିଲ ଗୋଷ୍ଠୀ, ରଣକ୍ଷେତ୍ର ପାଲଟିଲା ହାଇକୋର୍ଟ ପରିସର : ଲାଲବାଗ ଥାନାରେ୪ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ

29/10/2018 at 7:06 PM

କଟକ ୨୯|୧୦: ଦୁଇ ଆଇନଜୀବୀ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ଭିତରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ସମୟରେ ଅପ୍ରିତିକର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଆନ୍ଦୋଳନରତ ଆଇନଜୀବୀମାନେ ଆଡଭୋକେଟ୍‌ ଜେନେରାଲଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଏକ କୋଠରୀରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ସେହିଭଳି ବିଜେଡି ଲିଗାଲ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବାହାନାରେ କିଛି ଅସାମାଜିକ ଯୁବକ ହାଇକୋର୍ଟ ପରିସର ପସି ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରିଥିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି ଓକିଲ କାବୁ କରି ମାଡ଼ମାରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।

ରଣକ୍ଷେତ୍ର ପାଲଟିଲା ହାଇକୋର୍ଟ ପରିସର । ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ଦୁଇ ଓକିଲ ଗୋଷ୍ଠୀ । ଏଜିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଅଭିଯୋଗ । ଓକିଲ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ସମୟରେ ଆଡଭୋକେଟ୍‌ ଜେନେରାଲଙ୍କୁ ଏସକର୍ଟରେ କୋର୍ଟ ପରିସରକୁ ନେଇ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ । ହେଲେ ଦୁଇ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଆନ୍ଦୋଳନରତ ଓକିଲଙ୍କ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏନେଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି ଆଡଭୋକେଟ୍‌ ଜେନେରାଲଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ।

ସେପଟେ ବିଜେଡି ଲିଗାଲ ଫ୍ରଣ୍ଟର ସଦସ୍ୟମାନେ କୋର୍ଟ ପରିସରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିବା ବେଳେ କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ ଓକିଲମାନଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କରିବା ସହ କୋର୍ଟରେ ବିଚାରପତିଙ୍କ ପାଖରେ ହାଜର କରାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଜିମା ଦେଇଛନ୍ତି ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ ଓକିଲ ।

ଦୁଇ ଓକିଲ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ଭିତରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳକୁ ନେଇ ଅପହରଣ, ମାଡ଼ ମାରିବା ଓ ଧମକ ଚମକ ଦେବା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ କଟକ ଲାଲବାଗ ଥାନାରେ୪ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

   Related Posts