Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

୧୪ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରକୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା, ନିଜ ଶରୀର ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଇବାକୁ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ରଖୁଥିଲେ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ…

6/10/2021 at 11:24 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/୧୦ : ବର୍ତ୍ତମାନ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡ଼ନ ବିଷୟରେ ପ୍ରାୟତଃ  ଶୁଣାଯାଉଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ସଂଗଠନ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଇବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଯାହା ଦ୍ବାରା ସେମାନେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡ଼ନର ଶିକାର ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଖରାପ ମାନସିକତାର ଅନେକ ଲୋକ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଲୋଭାର ଶିକାର ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି । ହେଲେ ନିକଟରେ ଆମେରିକାରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଯେ ଜଣେ ମହିଳା ଶିକ୍ଷକ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଫ୍ଲୋରିଡାର ୩୧ ବର୍ଷିୟା ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ  ବ୍ରିଟାନି ଲୋପେଜ-ମୁରେ ଜଣେ ୧୪ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଅନେକ ଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ବ୍ରିଟିନି ତାଙ୍କ କାରରେ ଏହି ଘୃଣ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ସେ ପିଲାଟିକୁ ଭଲ ପାଉଥିବାର ଛଳନା କରୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରି ନିଜ କାରକୁ ଡାକୁଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବ୍ରିଟିନି ତାଙ୍କ ସହ କାରରେ ଥିବା ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉଠାଉଥିଲେ, ଯାହା ସେ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ଫୋନରେ ସେୟାର କରୁଥିଲେ ।

ତେବେ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ପିଲାଟିର ଏହି ରହସ୍ୟ ବିଷୟରେ ତା ଭାଉଜକୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ । ଯେତେବେଳେ ସେ ପିଲାଙ୍କ ଫୋନରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଏବଂ ଅଶ୍ଳୀଳ ମେସେଜ୍‌  ଦେଖିଲେ , ତା’ପରେ ସେ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଶିଶୁର ପିତାଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ସେ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଏ ବିଷୟରେ ଯାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଏନେଇ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ବ୍ରିଟିନିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଶିଶୁକୁ ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏବେ ସ୍କୁଲରୁ ବହିଷ୍କାର କରାଯାଇଛି । ଏବେ ସେ କୌଣସି ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶିକ୍ଷାଦାନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

   Related Posts