scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଧରାହେଲେ ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ରଖୁଥିବା ୩ଯୋଡ଼ା ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ , ଘଣ୍ଟାକୁ ହଜାରେଥିଲା ଷ୍ଟେସନପାଖ ହୋଟେଲର ରୁମଭଡ଼ା

22/01/2019 at 7:12 PM

କାନପୁର ୨୩/୧- ପ୍ରେମ କରିବାକୁ ପାର୍କ, ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଅଭାବ ନ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ କୌଣସି ହୋଟେଲ ମିଳୁନ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ କାନପୁର ପୋଲିସ ଏମିତି ସ୍କାଣ୍ଡାଲର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି , ଯାହା ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ରଖିଲେ ବି ମିଳିପାରୁଥିଲା ରୁମ୍ ଓ ଅନ୍ୟାନ ସୁବିଧା । କିନ୍ତୁ ହୋଟେଲ ଘଣ୍ଟାକୁ ହଜାରେ ଟଂକାରୁ ଆରମ୍ଭକରି ମନଇଛା ବି ନେଉଥିଲେ ଚାର୍ଜ ।

କାନପୁର ରେଲଓ୍ଵେ ଷ୍ଟେସନ ପାଖ ଗୋଟିଏ ହୋଟେଲରୁ ୩ଯୋଡ଼ା ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଛି । ଏହି ହୋଟେଲରେ ଅନୈତିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ମିଳିପାରୁଥିଲା ସବୁ ପ୍ରକାର ସୁବିଧା । ପ୍ରତି ଘଣ୍ଟାକୁ ରୁମ୍ ରେଣ୍ଟ ହିସାବରେ ମିଳିପାରୁଥିଲା ହଜାରେ ଟଂକାରେ । ପୋଲିସ ପାଖରେ ସୁରାକ ଥିଲେ ବି କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ନ ଥିଲା ।

ଅନେକଦିନ ହେବ ପୋଲିସ ପାଖରେ ଖବର ଥିଲା ଷ୍ଟେସନ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ହୋଟେଲରେ ଅନୈତିକ କାମ ଚାଲୁଛି । ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ସୋମବାରଦିନ ବିଭିନ୍ନ  ହୋଟେଲ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା । ଏହି ଚଢ଼ାଉବେଳେ ୩ଯୋଡ଼ା ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ଏହା ସହିତ ଅନେକ ଆପତ୍ତିଜନକ ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ସନ୍ତୋଷ ସାହୁ ଓ ମ୍ୟାନେଜର ନକୁଳ ଯାଦବଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

ଘଣ୍ଟାକୁ ହଜାରେରୁ ଅଧିକ ଟଂକା ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଠୁଁ ନେଉଥିଲେ ବୋଲି ହୋଟେଲ ମାଲିକ ସନ୍ତୋଷ ସାହୁ ସ୍ଵୀକାର କରିଛନ୍ତି । ଅନେକ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ତଥା ବିଭିନ୍ନ ଅନୈତିକ ସଂପର୍କ ରଖୁଥିବା ଲୋକ ଅଧିକ ଆସୁଥିଲେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts