Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଧରାହେଲେ ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ରଖୁଥିବା ୩ଯୋଡ଼ା ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ , ଘଣ୍ଟାକୁ ହଜାରେଥିଲା ଷ୍ଟେସନପାଖ ହୋଟେଲର ରୁମଭଡ଼ା

22/01/2019 at 7:12 PM

କାନପୁର ୨୩/୧- ପ୍ରେମ କରିବାକୁ ପାର୍କ, ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଅଭାବ ନ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ କୌଣସି ହୋଟେଲ ମିଳୁନ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ କାନପୁର ପୋଲିସ ଏମିତି ସ୍କାଣ୍ଡାଲର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି , ଯାହା ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ରଖିଲେ ବି ମିଳିପାରୁଥିଲା ରୁମ୍ ଓ ଅନ୍ୟାନ ସୁବିଧା । କିନ୍ତୁ ହୋଟେଲ ଘଣ୍ଟାକୁ ହଜାରେ ଟଂକାରୁ ଆରମ୍ଭକରି ମନଇଛା ବି ନେଉଥିଲେ ଚାର୍ଜ ।

କାନପୁର ରେଲଓ୍ଵେ ଷ୍ଟେସନ ପାଖ ଗୋଟିଏ ହୋଟେଲରୁ ୩ଯୋଡ଼ା ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଛି । ଏହି ହୋଟେଲରେ ଅନୈତିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ମିଳିପାରୁଥିଲା ସବୁ ପ୍ରକାର ସୁବିଧା । ପ୍ରତି ଘଣ୍ଟାକୁ ରୁମ୍ ରେଣ୍ଟ ହିସାବରେ ମିଳିପାରୁଥିଲା ହଜାରେ ଟଂକାରେ । ପୋଲିସ ପାଖରେ ସୁରାକ ଥିଲେ ବି କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ନ ଥିଲା ।

ଅନେକଦିନ ହେବ ପୋଲିସ ପାଖରେ ଖବର ଥିଲା ଷ୍ଟେସନ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ହୋଟେଲରେ ଅନୈତିକ କାମ ଚାଲୁଛି । ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ସୋମବାରଦିନ ବିଭିନ୍ନ  ହୋଟେଲ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା । ଏହି ଚଢ଼ାଉବେଳେ ୩ଯୋଡ଼ା ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ଏହା ସହିତ ଅନେକ ଆପତ୍ତିଜନକ ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ସନ୍ତୋଷ ସାହୁ ଓ ମ୍ୟାନେଜର ନକୁଳ ଯାଦବଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

ଘଣ୍ଟାକୁ ହଜାରେରୁ ଅଧିକ ଟଂକା ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଠୁଁ ନେଉଥିଲେ ବୋଲି ହୋଟେଲ ମାଲିକ ସନ୍ତୋଷ ସାହୁ ସ୍ଵୀକାର କରିଛନ୍ତି । ଅନେକ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ତଥା ବିଭିନ୍ନ ଅନୈତିକ ସଂପର୍କ ରଖୁଥିବା ଲୋକ ଅଧିକ ଆସୁଥିଲେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts