ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ଲୁଟିବା ପାଇଁ ଘରେ ପଶି ସ୍ୱାମୀ ଆଗରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ୩ ଗିରଫ, ଜଣେ ଫେରାର

12/11/2022 at 6:47 PM

ଜୟପୁର, ୧୨/୧୧: ଜଣେ ୪୫ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ମହିଳାଙ୍କୁ ୪ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ମିଶି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି । ଏପରି ଏକ ଲଜ୍ଜାକର ଘଟଣା ରାଜସ୍ଥାନର ସିରୋହି ଜିଲ୍ଲା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘିଟିଛି ।

ପୋଲିସ୍‌ ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବୁଧବାର ରାତିରେ ମହିଳା ଶୋଇବା ପାଇଁ  ବିଛଣା ପାରୁଥିବା ବେଳେ ଏହି ୪ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଡକାୟତି କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ପଶିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ପତି-ପତ୍ନୀ ଘରର ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ରହିଥିଲେ । ଡକାୟତମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ୧୪ ଶହ ଟଙ୍କା ଲୁଟିବା ପରେ ଆହୁରି ଟଙ୍କା ଏବଂ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ମାଗିଥିଲେ । ହେଲେ ଘରେ କିଛି ରୂପାର ଜିନିଷ ଛଡ଼ା ଆଉ କିଛି ନଥିବା ସେମାନେ କହିଥିଲେ । ପରେ ଡକାୟତମାନେ ଘର ଖୋଜିବା ସହ କିଛି ନପାଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଆଗରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ।

ପରେ ଗୁରୁବାର ଏନେଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ପତି-ପତ୍ନୀ । ତେବେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ପୋଲିସ୍‌ ତୁରନ୍ତ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ବିଭିନ୍ନ ଥାନାକୁ ଖବର ଦେବା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲା । ଶନିବାର ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି ପୋଲିସ୍‌ । ଅନ୍ୟଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୋଲିସ୍‌ ଖୋଜାଖୋଜି କରୁଥିବା ପିଣ୍ଡ୍‌ୱାର୍‌ର ଡିଏସ୍‌ପି ଜେଠୁ ସିଂହ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।   

   Related Posts