AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ସୀମା ଟପିଲା ନୃଶଂସତା: ୫୧ ଥର ସ୍କ୍ରୁଡାଇଭର ଭୁଷି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

27/12/2022 at 6:07 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୭/୧୨: ଥରେ ନୁହେଁ କି’ ଦୁଇ ଥର ନୁହେଁ ୫୧ ଥର ସ୍କ୍ରୁଡାଇଭର ଭୁଷି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା। ଏଭଳି ଏକ ଲୋମହର୍ଷକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଛତିଶଗଡ଼ର କୋରବା ଜିଲ୍ଲାରେ। ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ସ୍କ୍ରୁଡାଇଭର ଭୁଷି ଜଣେ ୨୦ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି। ପୋଲିସ୍‌ର କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଉକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ମନା କରିଥିଲେ। ଆଉ ଏହାକୁ ନେଇ ଯୁବକ ଜଣକ ସ୍କ୍ରୁ ଡାଇଭରରେ ୫୧ ଥର ଭୁଷି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ଘଟଣା ଡିସେମ୍ବର ୨୪ ସାଉଥ୍‌ ଇଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ କୋଲ୍‌ଫିଲ୍ଡ୍ସର ପମ୍ପ ହାଉସ୍ କଲୋନିରେ ଘଟିଛି। ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଜଶପୁର ଜିଲ୍ଲାର। ଉଭୟ ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଦେଖାହୋଇଥିଲେ। ଯୁବତୀଙ୍କ ଜଣକ ପ୍ରତିଦିନ ଯେଉଁ ବସ୍‌ରେ ଯାଉଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ସେହି ବସ୍‌ର କଣ୍ଟକ୍ଟର ଥିଲେ। ଏଭଳି ଭାବରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା।

ଏହାପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୁଜରାଟ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଫୋନ୍‌ରେ ଯୋଗାଯୋଗରେ ରହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ କଥା ହେବାକୁ ମନା କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ  ମଧ୍ୟ ଧମକାଇଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କୋରବା ପୋଲିସ୍‌ ସୁପରିଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ସିଂହ।

ତେବେ ଗତ ୨୪ ତାରିଖରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିବା ସମୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଟିକୁ ଏକ ତକିଆ ସାହାଯ୍ୟରେ ଚାପି ରଖିଥିଲା ଏବଂ ଏକ ସ୍କ୍ରୁଡାଇଭର ସାହାଯ୍ୟରେ ୫୧ ଥର ଭୁଷିଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ । ତେବେ ଘଟଣାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ୪ଜଣ ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ତଦନ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସାମିଲ୍‌ ହୋଇଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତର ସନ୍ଧାନ ଜାରି ରହିଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏସପି।

   Related Posts