vridhi excotica
star kirano
ori homes
vridhi excotica
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ରୋଷ ଘର ଚୁଲି, କୋଠଭୋଗ ଛାଡି ସବୁ ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଚାଲାଣ ବେଳେ କଲରା ପତରିଆ ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର : ମୋବାଇଲ୍ ଦୋକାନରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଲେ ଲୁଟେରା, ଲୁଟିନେଲେ ପ୍ରାୟ ୨୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଫୋନ୍
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବାଇକ୍ ପୋଡି, ଦୋକାନ ବାହାରେ ରଖିଥିବା ଗାଡି ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଟିଏ ପରିବାରକୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ, ଥାନାରେ ଏତଲା
  • ||
  • ଭୋଗରାଇ : ଦିଘା ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ବଜ୍ରପାତ : ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ୫ ହଜାର ଫୁଟ୍ ଉପରେ କକ୍‌ପିଟ୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ଧୂଆଁ, ଜରୁରୀ ଅବତରଣ କଲା ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍ ବିମାନ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ତେଲକୋଇ ରେଞ୍ଜରେ ଘର ଭାଙ୍ଗି ଧାନ ଖାଇଗଲେ ହାତୀ ପଲ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର ଉଦ୍ୟମ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଝିଅ ପାଇଁ ବରପାତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ଯିବାବେଳେ ଅଘଟଣ, ବାଇକ୍‌ରୁ ଖସିପଡି ବାପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିଜେପିର ମିଶନ ତେଲେଙ୍ଗାନା : ଶନିବାରଠୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଦଳର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ
  • ||

ରଖେ ହରି ତ ମାରେ କିଏ

17/08/2018 at 1:07 PM

ଜୟପୁର ୧୭/୮ : ରଖେ ହରି ତ ମାରେ କିଏ । ମରଣକୁ ମାତ୍ ଦେଲେ ଦୁଇ ଯୁବକ । ଏହା କୌଣସି ଚଳଚିତ୍ରର କାଳ୍ପନିକ କଥାବସ୍ତୁ ନୁହଁ । ଏପରି କିଛି ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରା ଦୃଶ୍ୟ ୨ ଦିନ ତଳେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ବିସିଂଗପୁରରେ । ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ସିଂଗାରୀ ନଦୀ ପୋଲ ଉପରେ ପ୍ରବଳ ପାଣି ପ୍ରବାହିତ ହେଉଥିଲା । ଆଉ ଏହି ସମୟରେ ୨ ଯୁବକ ଟ୍ରାକ୍ଟରରେ ପୋଲ ପାର ହେବାକୁ ଦେଖାଇଥିଲେ ଦୁଃସାହସ । ଆଉ ପୋଲ ପାର ହେବା ସୟରେ ପାଣିର ପ୍ରବଳ ସ୍ରୋତରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ୨ ଯୁବକ ଭାସିଯାଇଥିଲେ । ହେଲେ ବହୁ କଷ୍ଟରେ ନଦୀ ପହଁରି କୂଳରେ ଆସି ପହଁଚିଥିଲେ । ୨ ଯୁବକଙ୍କ ଦୁଃସାହସ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍ ଧରିଛି ହେଲେ ଏହି ଯୁବକ କିନ୍ତୁ କହୁଛନ୍ତି ଏପରି ଦୁଃସାହାସ ଆଉ କେହି ବି ଦେଖାନ୍ତୁନି।
ପ୍ରବଳ ବର୍ଷାରେ ଉବୁଡୁବୁ କୋରାପୁଟ।ସବୁ ନଦୀ ପରି ବୋରିଗୁମ୍ମାର ସିଂଗାରୀ ନଦୀରେ ବି ଆସିଛି ବନ୍ୟା ପାଣି । ପୋଲ ଉପରେ ଉପରେ ୪ ଫୁଟର ପାଣି । ତେଣୁ ଲୋକମାନେ ପୋଲର ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ବରେ ଅଟକି ରହିଛନ୍ତି । ହେଲେ ଏହି ସମୟରେ ବନ୍ୟା ପାଣିକୁ ବେଖାତିର କରି ହଠାତ୍ ୨ ଯୁବକ ଦେଖାଇଲେ ଦୁସାହାସ।ଲୋକଙ୍କ ବାରଣ ସତ୍ତ୍ବେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଧରି ପୋଲ ପାରି ହେବାକୁ କଲେ ଚେଷ୍ଠା।ଆଉ ଏହି ଦୁଃସାହାସ ଏହି ୨ ଯୁବକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ମୂହୂର୍ତ୍ତରେ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା।ପୋଲର କିଛି ଦୂର ଯାଇଛନ୍ତି କି ନାହଁ ପ୍ରବଳ ବନ୍ୟା ପାଣିରେ ଭାସିଗଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର । ଆଉ ଟ୍ରାକ୍ଟରରୁ ଛିଟିକିପଡ ଭାସିଗଲେ ୨ ଯୁବକ । ହେଲେ ସେଠାରେ ଥିବା ଲୋକ ବି ନିରୁପାୟ କାରଣ ପାଣିର ସ୍ରୋତରୁ ଏମାନଙ୍କୁ ବଂଚାଇବା ସହଜ ନଥିଲା।ହେଲେ ରଖେ ହରି ମାରେ କିଏ।ବହୁ କଷ୍ଟରେ ଏମାନେ ପ୍ରବଳ ବନ୍ୟା ପାଣିରେ ପହଁରି ପହଁରି ଆସି କୂଳରେ ପହଁଚିଲେ।ଦୁଃସାହାସ ଦେଖାଇଥିବା ଏହି ୨ ଯୁବକ ହେଲେ ଶ୍ୟାମ ମାଝୀ ଓ ନିତ୍ୟା ବାଗ୍ । ୨ ଯୁବକଙ୍କ ଏହି ଦୁଃସାହାସ ଏବେ ସେସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି।ଆଉ ଏମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଏବେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚା । ହେଲେ ଏମାନେ କିନ୍ତୁ କହୁଛନ୍ତି ଏପରି ଭୂଲ ସେମାନେ ଆଉ କେବେ କରିବେନି।ନୂଆଁ ଜୀବନ ପାଇଥିବାରୁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବା ସହ ଏପରି ଦୁଃସାହସ ଆଉ କେହି ବି ଦେଖାନ୍ତୁନି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts