scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଖରାପ ଗ୍ରେଡ୍ ଦେବାକୁ ନେଇ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲେ ଦୁଇ ଛାତ୍ର !

3/11/2022 at 9:10 PM

ୱାଶିଂଟନ : ଖରାପ ଗ୍ରେଡ ମିଳିବା ପରେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଇ ଛାତ୍ର କତିଥ ରୂପେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଖବର ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ଖରାପ ଗ୍ରେଡକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଛାତ୍ର ରାଗରେ ଥିଲେ । ବେସ୍‌ବଲ ବ୍ୟାଟରେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ତେବେ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ର ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛି । ଛାତ୍ର ଅନୁସାରେ, ମୁଖା ପିନ୍ଧି ଆସିଥିବା କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ସେ କେବଳ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲା । ତେବେ କୋର୍ଟରେ ଏହି ମାମଲାରେ ଅନେକ ଚକିତ କଲା ଭଳି ଖୁଲାସା ହୋଇଛି ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ନୋହେମା ଗ୍ରେବର ଆମେରିକାର ଆଇଓୱା ସହରର ଏକ ହାଇସ୍କୁଲରେ ସ୍ପେନିସ୍ ଭାଷାର ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଥିଲେ । ୨୦୨୧ ନଭେମ୍ୱରରେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । ଦାବି ଅନୁସାରେ, ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଯାଏଁ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ଛାତ୍ରମାନେ ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ହାଇସ୍କୁଲ ଛାତ୍ର ବିଲର୍ଡ ମିଲର ଏବଂ ଜେରେମି ଗୁଡେଲଙ୍କୁ ଗତ ବର୍ଷ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ସେତେବେଳେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବୟସ ୧୬ ବର୍ଷ ଥିଲା ।

୨୦୨୧ ମସିହା ନଭେମ୍ୱର ୨ରେ ହାଇସ୍କୁଲ ବାହାରେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ର ମିଲର ଭେଟିଥିବା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରେ ସାମନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ମିଲର ଖରାପ ଗ୍ରେଡକୁ ନେଇ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ । ଖରାପ ଗ୍ରେଡକୁ ନେଇ ଗ୍ରେବରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସରକାରୀ ଓକିଲ କହିଥିଲେ । ହତ୍ୟାପରେ ଗ୍ରେବରଙ୍କ ମୃତ ଶରୀରକୁ ସେ ପ୍ରତିଦିନ ବୁଲିବାକୁ ଯାଉଥିବା ପାର୍କରେ ଫୋପାଡି ଦେଇଥିଲେ । ଦୁଇ ଜଣ ଗ୍ରେବର ମୃତ ଦେହକୁ ଫୋପାଡି ଯାଇଥିବା ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ କହିଥିଲେ ।  

   Related Posts