suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଟିଏମ୍‌ସି ବୁଥ୍ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ଘରେ ଭୟଙ୍କର ବିସ୍ଫୋରଣ: ୨ ମୃତ, ଦୁଇ ଆହତ

3/12/2022 at 3:49 PM

କୋଲକାତା: ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ବୁଥ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାଜକୁମାର ମନ୍ନାଙ୍କ ଘରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ। ଏଥିରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଭୂପତିନଗରର ପୁର୍ବ ମେଦିନିପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।
ବିସ୍ଫୋରଣ ଏତେ ଭୟଙ୍କର ଥିଲା ଯେ ମାଟି ଘରର  ଟାଇଲ ଚାଡ଼ ଉଡ଼ିଯିବା ସହିତ କାନ୍ଥ ଭାଙ୍ଗିପଡ଼ିଥିଲା। ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳିପାରି ନଥବା ବେଲେ ତେବେ ସମସ୍ତେ ଟିଏମ୍‌ସି କର୍ମୀ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ତେବେ ବିସ୍ଫୋରଣ କାହିଁକି ହେଲା କିଏ କଲା ସେ ନେଇ କୌଣସି କାରଣ ଜଣାପଡି ନାହିଁ। ତେବେ ଘରେ ଗଚ୍ଛିତ ଥିବା ଅଧାତିଆରି ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥାଇ ପାରେ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି।  ତେବେ ଘଟଣାରେ ଟିଏମ୍‌ସିକୁ ଦାୟୀ କରିଛି ବିଜେପି। ବିଜେପି ସଂସଦ ତଥା ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପ୍ରବକ୍ତା ଦିଲ୍ଲୀପ ଘୋଷ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ବି ବିସ୍ଫୋରଣ ହେଉଛି ଆମେ ଦେଖୁଛୁ ଯେ ଟିଏମ୍‌ସି ନେତା ସଂସ୍ଳିଷ୍ଟ ରହୁଛନ୍ତି। କ୍ଷମତାରେ ରହିବା ପାଇଁ ସବୁ ଅପରାଧିମାନେ ଟିଏମ୍‌ସିକୁ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ବନାଇ ସାରିଲେଣି ବୋଲି ଦିଲ୍ଲୀପ ଘୋଷ କହିଛନ୍ତି।

ତେଣୁ ଏହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କର କଥା କିଛି ନୁହେଁ। ଅନ୍ୟପଟେ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଟିଏମ୍‌ସି ଭୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ବୋଲି ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୁକାନ୍ତ ମଜମୁଦାର କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts