ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ରାଉରକେଲାରେ ଆରଡିଏ ଆବଣ୍ଟନ କରିଥିବା ୧୭ଶହ ଦୋକାନ ୧୨ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ

26/11/2019 at 8:23 AM

ରାଉରକେଲା ୨୬।୧୧: ରାଉରକେଲା ଡ଼େଭଲପମେଣ୍ଟ ଅଥରଟି (ଆରଡ଼ିଏ) ସହରରେ ଆବଣ୍ଟନ କରିଥିବା ୧୭ଶହ ଦୋକାନ ଆଜି ଦୋକାନୀ ବନ୍ଦ ରଖିଛନ୍ତି । ସକାଳ ୬ଟାରୁ ସଂଧ୍ୟା ୬ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୨ ଘଂଟିଆ ବନ୍ଦ ଡ଼।କରା ଦେଇଛି ରାଉରକେଲା ଅଥରଟି ସପ୍ ଓନର୍ସ ଆସୋସିଏସନ । 

ଆସନ୍ତା ଜାନୁଆରୀ ପହିଲାରୁ ଆରଡ଼ିଏ ଆବଣ୍ଟନ କରିଥିବା ଦୋକାନ ଘରକୁ ବର୍ଗ ଫୁଟ ୧୦ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ବୃଦ୍ଧି, ଦୋକାନ ଘର କିଣା ବିକା କରିବା ପାଇଁ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଥିବା ଅମାନତ ରାଶି ୨୦ହଜାର ଓ ଆରଡ଼ିଏ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଦୋକାନ ଗୃହକୁ ଦୋକାନୀ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ବିକ୍ରି କରିବାର ନିୟମ ନଥିବା ବେଳେ,  କିପରି ଭାବରେ ଆରଡ଼ିଏ ଦୋକନ ଘର ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଦେଇଛି ବିଜ୍ଞାପନ ।

ଏହା ବିରୋଧରେ ଆଜି ରାଉକେଲା ଡ଼େଭଲପମେଣ୍ଟ ଅଥରଟି ସପ୍ଓନର୍ସ ଆସୋସିଏସନ ଦିନିକିଆ ବନ୍ଦ ଡ଼।କରା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଆରଡ଼ିଏ ଦେଇଥିବା ବିଜ୍ଞପ୍ତିକୁ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାକୁ ଦାବି ରଖିଛନ୍ତି । ଆରଡ଼ିଏ ଅଧିନରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ମାର୍କେଟର  ଔଷଧ ଦୋକାନ, ହୋଟେଲ ସହ ବନ୍ଦ ରହିଛି  ସମସ୍ତ ଦୋକାନ ।

ଆରଡ଼ିଏର ଏହି ନୂତନ ନିୟମ ପ୍ରତିବାଦରେ ଦିନ ୧୧ଟାରେ ସପ୍ ଓନର୍ସ ଆସୋସିଏସନ ଆରଡ଼ିଏ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିବ ସହ ଦାବି ପୂରଣ ନହଲେ ଅଗାମୀ ଦିନରେ ଆନ୍ଦୋଳନ ଭୟାବହ ରୂପ ନେବ ବୋଲି ସପ୍ ଓନର୍ସ ଆସୋସିଏସ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛି ।  

   Related Posts