୧୭ ଜୁନ୍‌ରୁ ଖୋଲିବ ଏହି ୪ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ, ,ମିଳିବ ଗୁଡନ୍ୟୁଜ୍

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 16, 2024 IST

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬।୦୬: ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ, ଚନ୍ଦ୍ର ତୁଳାରେ ରହିବେ । ସେଠାରେ ପ୍ରାୟ ଅଢେଇ ଦିନ ରହିବା ପରେ ଏହା ବିଛା ଏବଂ ତା’ପରେ ସପ୍ତାହର ଶେଷ ଦିନରେ ଧନୁ ରାଶିରେ ପହଞ୍ଚିବ । ସପ୍ତାହର ମଧ୍ୟଭାଗ ଏବଂ ତା’ପରେ ଶେଷ ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କାରଣ ନିର୍ଜାଲା ଏକାଦଶୀ ୧୮ ଜୁନ୍ ଏବଂ ପ୍ରଦୋଶ ବ୍ରତ ୧୯ ରେ ଥିବାବେଳେ ଆଷାଢ କୃଷ୍ଣ ପକ୍ଷ ୨୩ ଜୁନ୍ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ମେଷ ଠାରୁ ମୀନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଜାଣନ୍ତୁ।

ମେଷ ରାଶି- ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି। ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛୋଟ ବିଷୟ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇପାରେ । ପୁରୁଣା ଖାଦ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ କାରଣ ଖାଦ୍ୟ ବିଷାକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଭଲ ସୂଚନା ଏବଂ ପରାମର୍ଶରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ।

ବୃଷ ରାଶି-ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖିଲେ, ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଚାରାଧୀନ ରହିବ। ବିଶେଷକରି ଯେଉଁ କାମ ଆପଣ ଆଶା କରିନଥିବେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ । ଅନେକ ଲୋକ ଶିକ୍ଷାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ସେ ଆପଣଙ୍କର ସମର୍ଥନ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ କାହାକୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସେମାନଙ୍କର ସଚେତନତା ବୃଦ୍ଧି କରିବେ । ଜିନିଷ ଶିଖିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିବେ ।ଯୁବକମାନଙ୍କ ମନରେ ଅଧିକ ବିଚ୍ୟୁତ ହୋଇପାରେ। ସେମାନେ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଥିବା ଦେଖାଯାଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ଅଧିକ ଲାଭ କିମ୍ବା କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ। ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଜ ପାଇଁ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କିଛି ବରିଷ୍ଠ ଏବଂ ଦାୟିତ୍ବବାନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନ୍ୟସ୍ତ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଜିନିଷଗୁଡିକ ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । 

କର୍କଟ ରାଶି -ଅଫିସରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯେତେବେଳେ ଆମେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତି ବିଷୟରେ କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ । ସେମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କିଛି କାମ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, ତେବେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସ୍ୱଳ୍ପ ଦୂରତା ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ଯୁବକମାନେ ଅଫର୍ ଏବଂ ସ୍କିମ୍ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ କରିପାରିବେ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବଜେଟ୍ ଟିକେ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। 

ସିଂହ ରାଶି - ତୁମକୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରୁ ଏକ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପଠାଯାଇପାରେ। ଯାତ୍ରା ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବାରେ ତୁମେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରିବ, ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ରାସ୍ତା ରହିବ। ଅସନ୍ତୋଷ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ ।  ବିବାହିତ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ଆପଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିବାକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପାଇପାରନ୍ତି ।  

କନ୍ୟା ରାଶି - ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜ ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି।  ପଦୋନ୍ନତି ଆକାରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଯାହାକୁ ଆପଣ ଖୁସିରେ ଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବେ । ପରିବାର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ଆପଣ ମାଆଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହଠାତ୍ ଖରାପ ହୋଇପାରେ।  

ତୁଳା ରାଶି - ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପୂର୍ବ ବଣ୍ଟିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ଉଚିତ । ନୂତନ ଦାୟିତ୍ଵ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍ । ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଯୁବକମାନେ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ । ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବ । ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପ୍ରକାର ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ। 

ବିଛା ରାଶି - ବିଛା ଲୋକମାନେ ଜୀବିକାର ନୂତନ କ୍ଷେତ୍ର ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ।  କାରଣ ସଫଳତାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ଅର୍ଥ ହେଉ କିମ୍ବା କାମ ହେଉ ଶୁଦ୍ଧତାର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ । ଯୁବ ଗୋଷ୍ଠୀର ପ୍ରଭାବରେ ଆସିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଆର୍ଥିକ, ସାମାଜିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ଭୋଗିପାରନ୍ତି । ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇପାରେ। ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଜଣେ ପରିଷ୍କାର ପରିଚ୍ଛନ୍ନତାର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡିବ ।

ଧନୁ ରାଶି - ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବାର ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ତେଣୁ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ନଚେତ୍ ଆପଣ ଏକ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ସମସ୍ତ ଲାଭ ହରାଇ ପାରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ଯୁବ ସାମାଜିକ କର୍ମୀ, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ସେମାନେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରତିବଦଳରେ ଆପଣ ପାଇବେ ।

ମକର ରାଶି - ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ହେବାକୁ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ପିଲା ବହୁତ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ । କାରଣ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଖରାପ ହୋଇପାରେ। 

କୁମ୍ଭ ରାଶି - ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଚାକିରି ବଦଳାଇବା ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର ସମୟ ନୁହେଁ ବରଂ ଅଭ୍ୟାସଗତ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା । ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ କଥାକୁ ଅଣଦେଖା କରି ଝଗଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । 

ମୀନ ରାଶି - ଶକ୍ତି ସ୍ତରକୁ ଅଧିକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ । କାରଣ ନକାରାତ୍ମକ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ମନକୁ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ । ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସପ୍ତାହ ବିଶେଷ କିଛି ହେବ ନାହିଁ । ସମୟ ଏବଂ ପରିବେଶ ଉପଯୁକ୍ତ ହେଲେ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ। କାରଣ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇବାରେ ସନ୍ଦେହ ହେବ । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.