ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ରୁଷ କ୍ୟାଫେରେ ଭୟାଭହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୫ ମୃତ; ଫ୍ଲେୟାର ଗନରୁ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ଅନୁମାନ

5/11/2022 at 10:13 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରୁଷର କୋଷ୍ଟ୍ରୋମା ସହରରେ ଶନିବାର ଏକ କ୍ୟାଫେରେ ଭୟାଭହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି । ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଅନ୍ୟ ୫ ଜଣ ଆହତ ଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିବା ପୂର୍ବରୁ କ୍ୟାଫେର ଏକ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଫ୍ଲେୟାର ବନ୍ଧୁକର ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଅଘଟଣ ଘଟିଥିଲା । ନିଆଁ ଲାଗିବା ପରେ ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ଦଳ ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । କ୍ୟାଫେରୁ ପ୍ରାୟ ୨୫୦ ଲୋକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିବା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟେ ଏହି ମାମଲାରେ ଅପରାଧିକ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । କ୍ୟାଫେ ମାଲିକଙ୍କୁ ହେପାଜତକୁ ନିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ଫ୍ଲେୟାର ଗନ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।  

କୋଷ୍ଟ୍ରୋମା ସହର ରାଜଧାନୀ ମସ୍କୋ ଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୩୪୦ ଦୂରରେ ଅବସ୍ଥିତ । ଏଠାରେ ପ୍ରାୟ ୨,୭୦,୦୦୦ ଲୋକ ବାସ କରନ୍ତି । ତେବେ ରୁଷରେ ଏହିପରି ଘଟଣା ପ୍ରଥମ ନୁହେଁ, ୨୦୦୯ ମସିହାରେ ପେର୍ମ ସହରରେ ଏକ ନାଇଟକ୍ଲବରେ ନିଆଁ ଲାଗି ୧୫୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts