scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ନାବାଳକକୁ ଅପହରଣ ପରେ ଜିଅନ୍ତା ମାଟିରେ ପୋତିଦେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ, ଜଣେ ଅଟକ

12/01/2019 at 8:44 AM

କୁଜଙ୍ଗ ୧୨|୧: କୁଜଙ୍ଗ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବରିହାଡିଆ ଗ୍ରାମରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ୧୩ବର୍ଷର ବାଳକକୁ ଅପହରଣ ପରେ ଜିଅନ୍ତା ମାଟିରେ ପୋତିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଘଟଣା ରେ କୁଜଙ୍ଗ ଥାନାରେ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଛି ।

ସୁଚନା ଅନୁସାରେ ଗାଁର କିଶୋର ଦାସଙ୍କ ୧୩ ବର୍ଷର ପୁଅ କ୍ରାନ୍ତିବୀର ଦାସ ପ୍ରତିଦିନ ପାଖ ତେନ୍ତୁଲିଆ ଖମାର ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ପାଠ ପଢି ବାକୁ ଯାଏ । ଜୟଶଙ୍ଖ ପୁର ଗାଁର ଚନ୍ଦୁ ମଧ୍ୟ କ୍ରାନ୍ତିବୀର ସହିତ ମିଶି ଟିଉସନ୍ ହେବାକୁ ଯାଆନ୍ତି। ତେବେ କିଛି ଦିନହେବ ଚନ୍ଦୁ ତାର ଆଉକିଛି ସହଯୋଗୀ ସହ କ୍ରାନ୍ତିବୀରକୁ ଟଙ୍କା ଆଣିଦେବାପାଇଁ ଧମକ ଦିଅନ୍ତି । କ୍ରାନ୍ତିବୀର ମଧ୍ୟ ଘରେ କାହାକୁ ନ କହି ଘରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଲୁଚାଇନେଇ ତାଙ୍କୁ ଦିଏ। ତେବେ ବାରମ୍ବାର ଟଙ୍କା ମାଗିବାର ଧମକ ଦେବାରୁ ଶେଷରେ କ୍ରାନ୍ତିବୀର ମନା କରିଥିଲା । ଯାହାଫଳରେ ଗତ ବୁଧବାର ଦିନ କ୍ରାନ୍ତିବୀର ସ୍କୁଲକୁ ଯିବା ବେଳେ ରାସ୍ତା ମଝିରୁ ଚନ୍ଦୁ ସହିତ ଆଉ ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ କ୍ରାନ୍ତିବୀରକୁ ଯୋରଜବରଦସ୍ତ ଏକ ମୋଟରସାଇକେଲରେ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲେ । ପୂର୍ବ ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ ନଦୀ କୂଳରେ ମାଟି ଖୋଳି ଜିଅନ୍ତା ପୋତିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ । ତେବେ କ୍ରାନ୍ତିବୀର କାକୁତି ମିନତି ପରେ ସେମାନେ ତାକୁ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ପିଲାଟି କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ପରିବାର ଆଗରେ ସବୁ କହିବା ପରେ ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ କୁଜଙ୍ଗ ଥାନାରେ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା ଦେବା ପରେ ପୋଲିସ ଚନ୍ଦୁକୁ ଅଟକ ରଖିଛି।

   Related Posts